wtorek, 18 lipca 2023 15:10

Cztery osoby trafiły do szpitala po zderzeniu dwóch aut. Chwilę później w pobliski budynek uderzył piorun [FOTO]

Autor Patryk Trzaska
Cztery osoby trafiły do szpitala po zderzeniu dwóch aut. Chwilę później w pobliski budynek uderzył piorun [FOTO]

O krok od tragedii w miejscowości Dobra w powiecie limanowskim. Z nieustalonych obecnie przyczyn doszło tam do zderzenia dwóch aut. Siła uderzenia była tak duża, że cztery osoby trafiły do szpitala. To jednak nie koniec groźnych zdarzeń jednego dnia. Gdy strażacy wracali z akcji do remizy dostali zgłoszenie o... palącym się budynku gospodarczym.

Do wypadku doszło wczoraj (17 lipca) około godziny 14:00. Strażacy zostali wezwani do wypadku na drodze krajowej nr 28. Z nieustalonych przyczyn doszło tam do uderzenia dwóch samochodów osobowych.

Siła uderzenia była tak duża, że cztery osoby musiały zostać przetransportowane do szpitala. Jedną z nich strażacy musieli wyciągnąć z auta za pomocą narzędzi hydraulicznych. Droga była całkowicie zablokowana przez blisko 5 godzin.

Dzisiaj o 14.19 zostaliśmy zadysponowani do wypadku samochodowego w Dobrej. Na miejscu pracowały dwa zastępy z naszej...

Opublikowany przez OSP Podłopień Poniedziałek, 17 lipca 2023

To jednak nie koniec groźnych zdarzeń jednego dnia. Gdy strażacy OSP Tymbark wracali z akcji w miejscowości Dobra do remizy, zostali zadysponowani do pożaru budynku gospodarczego w miejscowości Podłopień w powiecie limanowskim.

Okazało się, że w budynek uderzył piorun, a ogień szybko pochłania znajdujące się w środku maszyny rolnicze. Akcja gaśnicza trwała kilka godzin, jednak pomimo starań strażaków wszystko doszczętnie spłonęło.

17.07.2023 r. - 1. Podłopień/Dobra - Zderzenie dwóch samochodów osobowych, 4 osoby poszkodowane. W działaniach: GLBMRt...

Opublikowany przez OSP Tymbark Wtorek, 18 lipca 2023

Na szczęście w budynku nikt się nie znajdował podczas uderzenia pioruna.  

fot. OSP Podłopień/OSP Tymbark

Limanowa - najnowsze informacje

Rozrywka