czwartek, 12 maja 2022 07:56

Czy warto kupować polubienia strony fanpage?

Autor Artykuł sponsorowany
Czy warto kupować polubienia strony fanpage?

Nowo założony fanpage zaczyna zazwyczaj od zerowej ilości lajków oraz braku fanów na koncie. Jak więc podkręcić fanpage, zwiększyć zasięgi i ruch na stronie oraz uwiarygodnić publikowane treści? Pomocne mogą być kupione polubienia, szczególnie dla kont-nowicjuszy.

1. Dlaczego warto kupić lajki fb?

2. Kiedy przestać kupować polubienia?

3. Czy można zwiększyć liczbę lajków bez ich kupowania?

1. Dlaczego warto kupić lajki fb?

Polubienia fb to bardzo ważny aspekt, szczególnie we wstępnej fazie fanpage'a, kiedy to liczba lajków jest niewielka - przez co treści wydają się mało wiarygodne lub po prostu nieciekawe. W tym momencie warto rozważyć zakup polubień strony oraz promowanie konkretnych postów. Dzięki temu wypromowanie fanpage może zająć mniej czasu oraz wysiłku.

I tu może pojawić się niestety problem, o którym należy pamiętać - kupić polubienia strony to nic trudnego, jednak często jest to gromadzenie kont, których wcale nie musi interesować tematyka fanpage'a lub sztucznych kont, tzw. botów, a to już psucie autentyczności fanpage'a. W przypadku botów może okazać się również, że liczba lajków fb nagle maleje, ponieważ konta te są po prostu kasowane.

Dlatego kupowanie lajków fb fanpage'a niedługo po jego założeniu może jak najbardziej przynieść spore korzyści, jednak do wszystkiego należy podejść z umiarem i wprowadzić również inne działania mające na celu promowanie strony.

Dodatkowo, niektórzy mogą się zastanawiać ile kosztują polubienia strony, a jest to stosunkowo niedroga inwestycja i często bardzo opłacalna, ponieważ konta, które dały lajki fb mogą zostać na stronie dłużej plus aktywnie udzielać się na niej, chociażby poprzez udostępnianie treści.

2. Kiedy przestać kupować polubienia?

Promowanie strony fanpage wcale nie należy do najłatwiejszych zadań. Mimo że lajki są istotne, to przede wszystkim liczy się autentyczność strony, wartościowe treści i prawdziwe polubienia strony na fb. Dlatego w momencie, kiedy strona i dodawane posty dostają lajki od kont, które wzbudzają wątpliwości czy są one prawdziwe, wtedy należy rozważyć inne sposoby promowania konta.

Tak jak w początkowej fazie promowania strony fb polubienia strony są jednym z głównych składowych dalszego sukcesu strony, tak później liczba czynników rozkłada się jeszcze na inne aspekty.

Należy zwrócić uwagę na istotną sprawę - jeśli treści na stronie tworzone są w języku polskim, firma kieruje swoje usługi do klientów mieszkających lub przebywających na terytorium Polski, wtedy autentyczność wzbudzają głównie polskie polubienia.

3. Czy można zwiększyć liczbę lajków bez ich kupowania?

Odpowiednie wypromowanie swojego konta w mediach społecznościowych może mieć znaczący wpływ na zyskanie potencjalnych klientów. Warto więc zadbać o określenie konkretnej grupy docelowej, dla której stworzona jest grupa oraz regularne dodawanie wartościowych treści skierowane do docelowych odbiorców. Ponadto w treści posta można zadawać pytania, zachęcając tym samym do komentowania, przedstawienia swojej opinii - dzięki temu odbiorca może czuć się częścią danej społeczności. Warto również rozważyć wykupienie reklamy w mediach społecznościowych, dzięki której fanpage firmy zwiększy swoje zasięgi.

Takie działania dają polubienia strony, zachęcają do interakcji wśród fanów, zwiększają zasięgi i przyczyniają się do efektywnej promocji firmy w mediach społecznościowych.

Finanse i Gospodarka

Finanse i Gospodarka - najnowsze informacje