Środowiskowy Dom Samopomocy w Dobczycach wznawia działalność po przerwie związanej z zapobieganiem rozprzestrzeniania się choroby COVID-19 wywołanej wirusem SARS-CoV-2.
Od 01.12.2020r. ŚDS jest ponownie otwarty. Placówka zaprasza podopiecznych, zainteresowanych uczestnictwem w zajęciach organizowanych przez placówkę.
Zajęcia odbywają się codziennie w dwóch grupach. Pierwsza grupa od godz. 7.30 do 11.00, druga grupa od godz. 11.30 do 15.00. Wykonujemy prace plastyczne przy użyciu różnych technik dostosowanych do umiejętności uczestników.
Osobom nieuczestniczącym w zajęciach stacjonarnych zapewniamy dostarczenie materiałów terapeutycznych.
Info: UM Dobczyce








![Policja opublikowała filmik z postrzelenia mężczyzny w Myślenicach [WIDEO]](https://cdn.glos24.pl/2025/12/Policja-opublikowa-a-filmik-z-postrzelenia-m--czyzny-w-My-lenicach--WIDEO-_w300.webp)






![Nowa przestrzeń dla najmłodszych mieszkańców Myślenic [FOTO]](https://cdn.glos24.pl/2025/12/Otwarcie---obka-04.12.25--16-_w300.webp)



