wtorek, 12 stycznia 2021 09:30

Duże utrudnienia w Tarnowie! Nieprzejezdna jedna z ulic

Autor Aleksandra Tokarz
Duże utrudnienia w Tarnowie! Nieprzejezdna jedna z ulic

Kierowcy muszą liczyć się dziś ze sporymi utrudnieniami. Od samego rana, Tarnowskie Wodociągi prowadzą prace drogowe związane z usuwaniem awarii głównego ciągu kanałowego. W związku z tym ulica Bema na odcinku od Urszulańskiej do Limanowskiego będzie nieprzejezdna.

Na czas prac drogowych na ul. Bema będzie obowiązywał objazd dla komunikacji miejskiej na liniach nr 2, 9, 12 i 30. Autobusy tych linii od ulicy Krakowskiej będą kursować trasą objazdową ulicami: Narutowicza, Konarskiego, Dąbrowskiego, Kołłątaja i Drzewną do ul. Lwowskiej.

Na trasie objazdu linii 2, 9, 12 i 30 będą obowiązywały przystanki Narutowicza – Wodna i przygotowany na czas prac, tymczasowy przystanek Dąbrowskiego – Gumniska (obok ALMY).

Niemal 4 tys. tarnowian czeka wymiana dowodu osobistego. Jesteś wśród nich?
W tym roku 3862 mieszkańców Tarnowa czeka wymiana dowodów osobistych. Warto sprawdzić, czy nasze dokumenty tożsamości się w najbliższym czasie nie przedawnią. Wniosek można złożyć przez internet. Dowód tożsamości ważny jest 10 lat, a w tym roku ponad półtora miliona Polaków będzie musiało je wymie…

Ze względu na wytyczony objazd, podczas trwania robót drogowych na ul. Bernardyńskiej, nieczynne pozostaną przystanki Bema – Szkoła, Bema – Targowa, Lwowska – Szeroka.

Utrudnienia będą trwały cały dzień – do godziny 20.

inf./fot. UM Tarnów

Tarnów - najnowsze informacje