wtorek, 18 kwietnia 2023 13:15

Dziewczynka wypadła z krzesełka wyciągu. Świadkowie wypadku poszukiwani

Autor Katarzyna Jamróz
Dziewczynka wypadła z krzesełka wyciągu. Świadkowie wypadku poszukiwani

Policja poszukuje świadków wypadku, do którego doszło w sobotę (14 stycznia) na stacji narciarskiej „Rusin-Ski” w Bukowinie Tatrzańskiej. 7-letnia dziewczynka wypadła z krzesełka wyciągu.

Do zdarzenia doszło w sobotę (14 stycznia) około godziny 11:00. 7-letnia dziewczynka chwilę po rozpoczęciu wyjazdu koleją wypadła z krzesełka na wysokości drugiej podpory, doznając obrażeń ciała.

– Dziewczynka ubrana była w jasno różową kurtkę, czarne spodnie narciarskie, kask i wyjeżdżała siedząc na krzesełku wraz z innymi dziećmi i dorosłym opiekunem. W sprawie wypadku tatrzańscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Zakopanem nadal prowadzą dochodzenie, które ma za zadanie wyjaśnić wszelkie okoliczności tego wypadku

– informuje asp. sztab. Roman Wieczorek, rzecznik prasowy KPP w Zakopanem.

Policja zwraca się z prośbą o kontakt osoby, które były świadkami tego zdarzenia, a zwłaszcza te, które zajmowały kolejne krzesełka, a ich wizerunek zarejestrował monitoring stacji narciarskiej.

Osoby posiadające wiedzę na temat przedmiotowego zdarzenia i będące naocznymi świadkami upadku dziecka z krzesełka, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Zakopanem pod numerem +48 47 83 47 400 lub pod adresem e-mail: kpp@zakopane.policja.gov.pl, sprawa nr ZAD-98/23.

Inf./Fot. Policja Zakopane

Podhale

Podhale - najnowsze informacje