środa, 23 czerwca 2021 08:00

Finalistka "The Voice Of Poland", zapalona góralka wydała nowy singiel. Już zbiera świetne recenzje (WIDEO)

Autor Norbert Kwiatkowski
Finalistka "The Voice Of Poland", zapalona góralka wydała nowy singiel. Już zbiera świetne recenzje (WIDEO)

Już prawie dwa tygodnie minęły od premiery singla Ani Byrcyn pt. "Chowam Się", który już w pierwszych dniach został okrzyknięty jednym z najciekawszych debiutów tego roku na polskiej scenie.

Piosenka będąca połączeniem piosenki pop, r'n'b, oraz  soul została fantastycznie przyjęta zarówno przez publiczność - o czym  świadczy niespełna 60 tys. wyświetleń w dwa tygodnie jak i przez prasę oraz środowisko muzyczne - piosenkę docenili choćby Edyta Górniak, Michał Żebrowski, Aga Zaryan, Krystian Ochman, Adam Kalinovski, czy Joanna Lewandowska.

Teledysk do piosenki wyreżyserowała Olga Czyżykiewicz mająca  na koncie klipy dla m.in. Sylwii Grzeszczak, Margaret, Sarsy, Kasi  Cerekwickiej, Nataszy Urbańskiej, Magdy Femme, grup Wilki, Me And That  Man, The Dumplings, Blauka czy Mike Skowron.

Zobacz Anię Byrcyn w akcji! Jak wam się podoba singiel wokalistki?

Ania Gąsienica-Byrcyn urodziła się w Kanadzie, ale  w jej żyłach płynie podhalańska krew. Doskonale opanowała nie tylko  śpiew góralski, ale i wokalistykę jazzową. Jej talent szeroka  publiczność poznała w 11. edycji programu „The Voice Of Poland”, w której Ania dotarła do finału.

Foto: Apeture Studio

Małopolska - najnowsze informacje