piątek, 5 czerwca 2020 14:26

Gapper - agencja interaktywna Wrocław

Autor Głos 24
Gapper - agencja interaktywna Wrocław

Gapper - agencja interaktywna Wrocław

Sprawna kampania marketingowa musi zostać wykonania z uwzględnieniem specyfiki firmy, rynku, a także grupy docelowej. Wymaga również realizacji działań na wielu frontach, tak aby możliwe stało się dotarcia do największej grupy potencjalnych klientów. Spełnienie tych kryteriów gwarantuje agencja interaktywna Gapper.

Oddanie promocji w ręce profesjonalistów to najlepsze wyjście, jeśli zależy nam na sukcesie w postaci zwiększonego ruchu na stornie, poprawy rankingu w wyszukiwarce Google czy też wzroście sprzedaży produktów lub usług.

Agencja Gapper działająca we Wrocławiu tworzona jest przez doświadczonych specjalistów, którzy mają za sobą mnóstwo udanych kampanii, przygotowanych dla firm z różnych branży. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, z zachowaniem pełnego profesjonalizmu i dbałości o najmniejsze nawet szczegóły.

W czym możemy pomóc?

Agencja interaktywna Gapper Wrocław oferuje usługi kompleksowe, mające na celu budowę wizerunku firmy, tworzenie jej marki i zwiększenie zasięgu oddziaływania w Internecie. W skład realizowanych przez nas działań wchodzi między innymi:

  • projektowanie stron www i sklepów –dbamy o to, aby spełniały one wymagania stawiane zarówno przez użytkowników, jak i algorytmy wyszukiwarek. Funkcjonalność i przystępność to kwestie, którymi zawsze się kierujemy,
  • tworzenie aplikacji internetowych i mobilnych – tworzymy oprogramowanie zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Są one przez nas dostosowywane do różnych systemów i urządzeń,
  • marketing internetowy – prowadzimy kompleksowe kampanie mające na celu budowę marki oraz poprawę pozycji stron w wyszukiwarkach internetowych. W ten sposób są one w stanie dotrzeć do bardzo szerokiej grupy odbiorców,
  • branding i rebranding – kreujemy marki i pomagamy w zdefiniowaniu ich na nowo. Oferujemy między innymi wykonanie identyfikacji wizualnej, tworzymy również i prowadzimy blogi firmowe,
  • audyty i szkolenia – chętnie dzielimy się naszą wiedzą podczas szkoleń. Przeprowadzamy także dokładne audyty stron www, które mają wykazać ewentualne niedociągnięcia, a także wskazać dalszy plan działania, którego realizacja pozwoli zwiększyć widoczność strony w sieci.

Jak działamy?

Swoje usługi kierujemy do firm działających we Wrocławiu, a także w wielu innych miastach w Polsce. Co więcej, pomagamy także w wejściu na rynek niemiecki – między innymi poprzez sprawne prowadzenie kampanii marketingowej.

Nasi specjaliści są gotowi do przygotowania i realizacji strategii zorientowanych na rynki lokalne, krajowe i zagraniczne. W każdym przypadku wspólnie z klientami przygotowujemy optymalne rozwiązania, które mają szansę przynieść spodziewany efekt w postaci zdobycia nowych klientów i zwiększenia wśród nich świadomości promowanej marki. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobyliśmy bogatą wiedzę na temat branży, którą chętnie dzielimy się na szkoleniach, a także w ramach fachowego doradztwa. Jesteśmy do dyspozycji zawsze, dlatego serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Finanse i Gospodarka

Finanse i Gospodarka - najnowsze informacje

Rozrywka