piątek, 12 lipiec 2019 14:25

Warsztaty w Muzeum Fotografii

Napisane przez

Muzeum Fotografii w Krakowie zaprasza na cykl wyjątkowych warsztatów Arteterapii - twórczość w fotografii i fotografia w twórczości. Pierwsze zajęcia już we wtorek, 16 lipca, o godz. 12.00.

Warsztaty dedykowane są każdej grupie wiekowej. Podczas zajęć organizatorzy rozbudzą wyobraźnię uczestników i zachęcą ich do otwarcia się na twórcze działania. Będzie to również okazja do aktywnego spędzenia czasu i zabawy w przyjaznej muzealnej przestrzeni Strzelnicy. Na warsztaty należy zapisać się z jednodniowym wyprzedzeniem telefonicznie pod nr: 12 634 59 32 w. 31 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Warto dodać, że Arteterapia może mieć wpływ na naszą samoocenę - zmienić negatywne nastawienie, pomóc odzyskać psychiczną równowagę, odegrać rolę we wspieraniu osób ze spektrum autyzmu. 

Więcej informacji na www.mhf.krakow.pl.

Fot. mhf.krakow.pl

Piotr Sosin

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.