Uroczyste otwarcie Klubu Senior + Wyróżniony

11 stycznia br. dokonano uroczystego otwarcia Klubu Senior+ w Mostku. W wydarzeniu uczestniczyło blisko pięćdziesiąt osób chętnych do uczestnictwa w klubie. Przybyli również znamienici goście: Wojewoda Małopolski Piotr Ćwik, Wójt Gminy Lesław Blacha, Przewodniczący Rady Gminy Stanisław Makola.

Przywitały ich małe „Makowianki”, które na tę okoliczność wyrecytowały specjalnie przygotowany wierszyk. Następnie dokonano uroczystego przecięcia wstęgi.

Kierownik GOPS Małgorzata Stachnik-Skóra przedstawiła zakres wykonanej przez gminę inwestycji związanej z adaptacją budynku po byłej szkole, na potrzeby klubu oraz oprowadziła gości po nowo wyremontowanym zapleczu.

Seniorzy zaprezentowali humorystyczny repertuar własnego autorstwa. Dzięki staraniom władz gminy i pozyskanym środkom z budżetu państwa, udało się stworzyć miejsce przyjazne osobom nieaktywnym zawodowo w wieku 60+.

Gmina ma nadzieję, że seniorzy chętnie będą korzystać z przygotowanej oferty zajęć, tak aby mogli rozwijać swoje pasje i zainteresowania, na które wcześniej brakowało czasu i możliwości.

Zajęcia w nowo powstałym klubie prowadzone będą w poniedziałki, czwartki i soboty przez terapeutę Urszulę Jasłowską oraz fizjoterapeutę Monikę Dróżdż.  

Foto/Info: UM Gołcza    

Mądry Natalia

Mądry Natalia

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

Pozostałe artykuły

  1. Więcej na GŁOS24
  2. EDUKACJA
  3. FINANSE I GOSPODARKA
  4. KULTURA
  5. MOTORYZACJA
  6. POLITYKA
  7. SPORT
  8. STYL ŻYCIA
  9. TURYSTYKA
  10. ZDROWIE I URODA