piątek, 14 czerwiec 2019 15:21

Przecław: Wieczór autorski Adama Kopacza

Napisała

„Takie moje rymowanie”- to tytuł spotkania z twórczością Adama Kopacza. Wieczór poezji odbył się 7 czerwca w Domu Kultury w Przecławiu.

Adam Kopacz, mieszkaniec gminy Przecław, w rymowanej i rysunkowej formie stara się utrwalać historię i przedstawiać dawny wygląd tej miejscowości oraz jej okolic, jak też przypomnieć ludzi żyjących tu kiedyś, zasłużonych i w jakikolwiek sposób związanych z przecławską ziemią. Tworzy także różnotematyczne wiersze, opisy, relacje, przekazy, anegdoty.

Należy do Towarzystwa Miłośników Ziemi Mieleckiej oraz Mieleckiej Grupy Literackiej „Słowo”, gdzie szlifuje swój warsztat i wymienia się doświadczeniami.

Podczas wieczoru poezji wiersze Adama Kopacza zaprezentowały między innymi: Elżbieta Witek, Teresa Elżbieta Pyzik i Danuta Rusin. Wieczór cieszył się dużym zainteresowaniem wśród publiczności, słuchaczy, a cała impreza okazała się stu procentowym sukcesem.

Inf. i foto: UG Przecław

Marzena Gitler

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.