piątek, 31 lipca 2020 11:15

Gmina Grybów: Nowa atrakcja na rekreacyjnej mapie regionu

Autor Aleksandra Tokarz
Gmina Grybów: Nowa atrakcja na rekreacyjnej mapie regionu

Malownicza sceneria, widok na panoramę Ziemi Grybowskiej i świetna zabawa dla całej rodziny. Na Sądecczyźnie powstała kolejna atrakcja - Centrum Sportów Zimowych w Ptaszkowej zaprasza do nowo powstałego parku linowego.

W poniedziałek, 3 sierpnia, do dyspozycji odwiedzających oddany zostanie park linowy przy Centrum Sportów Zimowych w Ptaszkowej. Na gości czekają 4 trasy, o różnym poziomie trudności – Junior, Standard, Trudna oraz Tyrolka. Najłatwiejsza z tras dedykowana jest dzieciom o wzroście minimum 120 centymetrów. Park będzie można odwiedzać indywidualnie, rodzinnie bądź grupowo.

Na terenie CSZ Ptaszkowa można dodatkowo skorzystać z tras rolkowych oraz nartorolkowych. Znajduje się tam również najdłuższa w regionie zjeżdżalnia, wiata ogniskowa czy siłownia na świeżym powietrzu.

Dyrektor CSZ Ptaszkowa informuje jednocześnie, że w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną na terenie ośrodka obowiązują zasady sanitarne wskazane przez Rząd. W wyznaczonych punktach umieszczone zostały pojemniki z płynem do dezynfekcji rąk, a sam obiekt jest regularnie dezynfekowany. W trosce o gości pracownicy poddani zostali testom na obecność koronawirusa. Wszyscy otrzymali wynik negatywny.

Park linowy czynny będzie codziennie w godzinach 10 – 19.

fot. Facebook CSZ Ptaszkowa

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje