czwartek, 1 kwietnia 2021 09:21

Gmina Mszana Dolna. Koronawirus w kościele! Sanepid apeluje do wiernych

Autor Aleksandra Tokarz
Gmina Mszana Dolna. Koronawirus w kościele! Sanepid apeluje do wiernych

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Limanowej apeluje do wiernych, którzy przyjmowali Komunię Św. w Kościele Parafialnym w Glisnem. Chodzi o Msze odprawione w dniach 23 - 29 marca.

Limanowski Sanepid wystosował komunikat, w którym apeluje do wiernych, w związku z możliwym narażeniem na zakażenie koronawirusem. Osoby, które wzięły udział w nabożeństwach odprawionych w dniach od 23 do 29 marca w Kościele Parafialnym w Glisnem, w przypadku pojawienia się objawów choroby, proszone są o natychmiastowy kontakt z lekarzem.

"W związku z możliwym narażeniem na zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 osób, które w Kościele Parafialnym w Glisnym przyjmowały Sakrament Eucharystii w dniach od 23 marca do 29 marca 2021 r. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Limanowej prosi, aby w/w osoby w przypadku pojawienia się u nich takich objawów jak:

- temperatura ciała powyżej 38oC;

- kaszel;

- duszność;

- utrata węchu i smaku

niezwłocznie skontaktowały się z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)".

W tragicznym wypadku w Jastrzębiu zginął strażak ochotnik
Do tragicznego zdarzenia doszło we wtorek (30 marca) w miejscowości Jastrzębie. Ciągnik rolniczy przygniótł tam 48-mężczyznę. Jego życia nie udało się uratować.
koronawirus najnowsze informacje

fot. Wikipedia/Jerzy Opioła - {Own}

Limanowa - najnowsze informacje