wtorek, 1 listopada 2022 18:03

[Zdjęcia] Ranni m.in. policjanci. Groźny wypadek w Krakowie

Autor Joanna Jamróz-Haładyj
[Zdjęcia] Ranni m.in. policjanci. Groźny wypadek w Krakowie

Do wypadku doszło 1 listopada przed godziną 8:40, na skrzyżowaniu ulic Krzemienieckiej, Kuryłowicza, Gruszczyńskiego i Drużbackiej w krakowskich Soboniowicach. W wyniku zderzenia trzech samochodów marki Audi, Mazda oraz Toyota ranne zostały trzy osoby.

Do wypadku z udziałem radiowozu policyjnego doszło we Wszystkich Świętych w krakowskich Soboniowicach na skutek zderzenia dwóch cywilnych samochodów. Jeden z nich wytrącony z toru jazdy uderzył w prawidłowo poruszający się oznakowany radiowóz.

-Poszkodowane zostały trzy osoby - załoga radiowozu, którą tworzyli - funkcjonariusz z KP VI Kraków oraz strażniczka z Oddziału Podgórze SMMK, a także osoba podróżująca pojazdem marki Mazda

-relacjonują ratownicy.

Na miejsce zdarzenia przybyły 3 zespoły Państwowego Ratownictwa Medycznego, 5 zastępów PSP oraz OSP, a także kilka załóg KMP Kraków oraz SMMK.

-Po udzieleniu na miejscu przez strażaków kwalifikowanej pierwszej pomocy oraz medycznych czynności ratunkowych przez ZRM osoby poszkodowane z obrażeniami ciała przetransportowano do szpitala

-informują strażnicy.

Inf. i foto: Kraków112

Kraków

Kraków - najnowsze informacje