poniedziałek, 30 września 2019 13:52

Grupa Azoty sponsorem siatkarek PWSZ „Jedynka” Tarnów

Autor Marzena Gitler
Grupa Azoty sponsorem siatkarek PWSZ „Jedynka” Tarnów

W obecności Anny Pieczarki z zarządu województwa małopolskiego podpisana została nowa umowa sponsorska - Grupa Azoty przez kolejny sezon wspierać będzie finansowo pierwszoligowy zespół siatkarek PWSZ „Jedynka” Tarnów.

Grupa Azoty w poprzednich latach sponsorowała drużynę siatkarek z Tarnowa, ale przedłużenie współpracy na kolejny sezon stało pod dużym znakiem zapytania. Spółka zawarła już wiele innych umów sponsorskich i nie było jednomyślności w zarządzie, czy nadal finansować drużynę, która w ubiegłym sezonie zajęła 3 miejsce w I lidze. Wówczas siatkarki zwróciły się o pomoc do Anny Pieczarki z zarządu województwa.

- Przyznaję, rozważaliśmy różne zachowania w tym temacie, ale dobrym duchem zespołu siatkarek okazała się Anna Pieczarka. Przekonała nas – przyznał prezes Grupy Azoty S.A. dr Wojciech Wardacki podczas podpisywania nowej umowy sponsorskiej. – Ten klub jak w soczewce łączy te wszystkie elementy, na których Grupie Azoty zależy. Prowadzona jest świetna praca z młodzieżą. Potęgę drużyny stanowią dziewczyny wywodzące się z lokalnych środowisk, a ponadto atmosfera na meczach w Tarnowie jest wyjątkowa. Siatkarki mają fantastycznych kibiców - dodał.

Anna Pieczarka życzyła siatkarkom PWSZ „Jedynki” Tarnów emocjonujących, ale wygranych meczów w nadchodzącym sezonie, którego inauguracja nastąpi już w najbliższą sobotę. Wyrażała przekonanie, że w Tarnowie trwał będzie dobry czas dla siatkówki.

Annie Pieczarce podziękowania przekazali też przedstawiciele klubu kibica za to, że w Tarnowie nadal będą się odbywać pasjonujące mecze kobiecej siatkówki.

inf. i foto: UMWM

Tarnów - najnowsze informacje