sobota, 29 kwietnia 2023 07:02

Idealne miejsce na majówkowy weekend - to tutaj!

Autor Tomasz Stępień
Idealne miejsce na majówkowy weekend - to tutaj!

Majówka tuż za pasem, a planów na długi weekend wciąż brak? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Połączenie niecodziennych wrażeń, odpoczynku i wspaniałych wspomnień w jednym miejscu to idealny plan, a możliwy do wykonania jest w Energylandii - parku roller coasterów nr 1 w Europie!

Energylandia to raj dla fanów mocnych wrażeń, a także miłośników spokojnych chwil. Jest to największy w Polsce, rodzinny Park Rozrywki, udostępniający aż 123 atrakcje, dla wszystkich grup wiekowych, w tym aż 25 dla dzieci od 2 roku życia! Zaprojektowany z myślą o tym, aby zaoferować najwyższej jakości rozrywkę, zaproponować może mnóstwo niecodziennych atrakcji. Wśród nich znajdują się najwyższe i najszybsze w Europie roller coastery, a także kolorowe karuzele, gry, zabawy, przedstawienia, kaskaderskie pokazy, a nawet kino 7D! Sprawia to, że Park jest nie tylko centrum zabawy i nieokiełznanych emocji, ale także wypoczynku i relaksu, poszukiwanego w wolne dni. W Strefie Ekstremalnej odnajdzie się każdy entuzjasta mocnych wrażeń, gdyż to właśnie tu znajdują się najbardziej ekstremalne coastery i atrakcje. Całe rodziny świetnie bawić się będą w Strefie Familijnej podczas jazdy samochodami Formuła Autodrom, a najmłodsze dzieci z pewnością odnajdą coś specjalnie dla siebie w kolorowej Bajkolandii! Nie można przeoczyć również Aqualantis, czyli odkrytego na nowo podwodnego świata, który wciągnie każdego odważnego Gościa, a także o Smoczym Grodzie, gdzie królują stylizacje średniowiecznego miasteczka, z flagowym obiektem zatytułowanym „Zadra” – czyli roller coasterem wykonanym niemal w całości z drewna! Każde z tych miejsc jest wyjątkowe, każde ma swój, niepowtarzalny charakter i zaskakuje bogactwem atrakcji i możliwości, zarówno wspaniałej zabawy, jak i błogiego wypoczynku! Zabawa bez końca!

Jeden dzień frajdy, a może cały weekend? Park Rozrywki w Zatorze to jedyne w swoim rodzaju miejsce, które zapewni intensywną dawkę adrenaliny, radości i niezapomniane wrażenia niezależnie od wieku. Zabawa tu może trwać nawet cały weekend, tym bardziej, że oprócz atrakcji, Park oferuje szeroką gamę noclegową! Jedną z nich jest Western Camp Resort, czyli tradycyjna, westernowa wioska, gdzie każdy poczuje się niczym na dzikim zachodzie! Tutaj, oprócz wypoczynku w drewnianych domkach, indiańskich wozach bądź tipi, spróbować można swoich sił w typowych, indiańskich grach i zabawach! To kolejna okazja do tego by spędzić czas z najbliższymi, bawić się i nabierać sił na kolejne przygody!

Nie czekaj do ostatniej chwili – spraw sobie niezwykłą majówkę i ciesz się wolnymi dniami na 100%!

Małopolska - najnowsze informacje

Rozrywka