środa, 1 marca 2023 07:05

Idol nastolatek nie wystąpi w Krakowie. Justin Biber ma problemy zdrowotne

Autor Patryk Trzaska
Idol nastolatek nie wystąpi w Krakowie. Justin Biber ma problemy zdrowotne

Nie będzie koncertu Justina Bibera w Krakowie. Idol nastolatek miał wystąpić pod koniec marca w krakowskiej Tauron Arenie. Decyzja podyktowana jest problemami zdrowotnymi.

Justin Biber miał wystąpić w Krakowie w ramach trasy „Justice World Tour”. Trasa wystartowała w zeszłym roku, jednak artysta przerwał ją ze względu na problemy zdrowotne.

Piosenkarz poinformował wtedy, że  zdiagnozowano  u niego zespół Ramsaya Hunta. Przekazał również, że połowa  jego twarzy jest sparaliżowana.

❗️JUSTIN BIEBER❗️ODWOŁUJE SWOJE KONCERTY, W TYM KONCERT W POLSCE. Koncert, który miał się odbyć w TAURON Arena Kraków...

Opublikowany przez Prestige MJM Wtorek, 28 lutego 2023

Koncert, który miał  się odbyć w Tauron Arena Kraków został odwołany. Decyzja ta jest  niezależna od organizatora” – poinformował organizator, firma Prestige  MJM w poście na Facebooku. „W celu uzyskania zwrotu pieniędzy za bilety  prosimy o kontakt z bileterią, w której został dokonany zakup” – czytamy  dalej.

Justin Biber to kanadyjski piosenkarz popowy i R&B-owy, autor tekstów. Jest on również laureatów wielu prestiżowych nagród.

foto ilustracyjne - Jan Graczyński/kraków.pl - Nokia621/wikipedia

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka