poniedziałek, 2 stycznia 2023 14:54

Jak poprawić życie seniorów w Miechowie? Ruszają specjalne dyżury

Autor Patryk Trzaska
Jak poprawić życie seniorów w Miechowie? Ruszają specjalne dyżury

Masz pomysł jak poprawić komfort życia seniorów w Miechowie? Już od 5 stycznia będzie możliwość przekazania wszelkich pomysłów dotyczących potrzeb związanych z organizacją życia osób starszych w mieście oraz ich oczekiwań podczas specjalnych dyżurów przedstawicieli Rady Seniorów. Co trzeba wiedzieć?

Od 5 stycznia  w każdy czwartek w Urzędzie Gminy i Miasta dyżurować będzie jeden z członków Rady Seniorów w Miechowie. Podczas spotkań mieszkańcy mogą zgłaszać m.in. potrzeby związane z organizacją życia osób starszych w mieście oraz oczekiwania dotyczące działań Rady Seniorów.

Dyżury będą odbywać się w godz. 9:00-10:00 w pokoju nr 11 (parter) w UGiM - ul. Henryka Sienkiewicza 25, 32-200 Miechów.

Dyżury Rady Seniorów - UGiM Miechów

Miechowska Rada Seniorów funkcjonuje od 2015 roku. Jej głównym zadaniem jest integracja miechowskich grup seniorów oraz reprezentowanie ich interesów. Rada podejmuje liczne inicjatywy na rzecz starszych mieszkańców oraz upowszechnia wiedzę o ich potrzebach i prawach, przez co wzmacnia wpływ seniorów na decyzje podejmowane przez władze lokalne.

foto ilustracyjne - UGiM Miechów

Miechów - najnowsze informacje