piątek, 22 lipca 2022 09:48

Jarosław Szlachetka w dalszym ciągu szefem struktur PiS w powiecie Myślenickim

Autor Norbert Kwiatkowski
Jarosław Szlachetka w dalszym ciągu szefem struktur PiS w powiecie Myślenickim

Pod koniec maja władze Prawa i Sprawiedliwości zdecydowały o nowym podziale struktury partyjnej na 94 okręgi w miejsce 41. działających dotychczas. Nowe okręgi zostały dostosowane swoim zakresem terytorialnym do okręgów senackich stąd powiat myślenicki razem z chrzanowskim, oświęcimskim, suskim i wadowickim stanowią w strukturze organizacyjnej PiS okręg nr 30. W ramach tych zmian wyznaczono nowych pełnomocników okręgowych, którzy z kolei powołali nowych pełnomocników powiatowych. W powiecie myślenickim pełnomocnikiem partii został Jarosław Szlachetka, burmistrz Myślenic i dotychczasowy przewodniczący struktur powiatowych PiS.

- Dziękuje władzom Prawa i Sprawiedliwości za zaufanie. Ze swojej strony deklaruję dalszą ciężką pracę na rzecz rozwoju naszej partii oraz lokalnej społeczności. Zapraszam do współpracy wszystkich członków PiS, sympatyków, mieszkańców i samorządowców Ziemi Myślenickiej - mówi Jarosław Szlachetka.

Jarosław Szlachetka z Prawem i Sprawiedliwością związał się w 2001 roku. Do tej pory był członkiem i skarbnikiem Zarządu Okręgowego PiS nr 12. Jako przewodniczący Wojewódzkiego Zespołu Samorządowego w Małopolsce odpowiadał za przygotowanie struktur i kampanię samorządowej PiS w 2018 roku w naszym regionie. Jest doświadczonym samorządowcem i politykiem, pracował m.in. jako radny Rady Miejskiej w Myślenicach, radny Województwa Małopolskiego oraz Poseł na Sejm RP VIII. kadencji. Od listopada 2018 sprawuje urząd Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice.

Zmiany w strukturach Prawa i Sprawiedliwości mają na celu uporządkowanie kwestii organizacyjnych, bardziej bezpośredni kontakt ze społeczeństwem oraz efektywniejszą pracę w terenie, co przełoży się na opracowanie jeszcze lepszego programu dla Polski na kolejne lata.

Źródło oraz foto: Gmina i Miasto Myślenice

Myślenice - najnowsze informacje