wtorek, 14 lutego 2023 11:14

Julia wyszła z domu i ślad po niej zaginął. Policja apeluje o pomoc

Autor Katarzyna Jamróz
Julia wyszła z domu i ślad po niej zaginął. Policja apeluje o pomoc

Trwają poszukiwania 16-letniej Julii Laskowskiej z Murzasichlu (powiat tatrzański, gmina Poronin). W poniedziałek (13 lutego) nastolatka wyszła z domu i prawdopodobnie udała się do Zakopanego na spotkanie ze znajomymi. Dziewczyna do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną ani nie wróciła do miejsca zamieszkania.

Julia wyszła z domu w poniedziałek (13 lutego) o godz. 11:00. Prawdopodobnie udała się do Zakopanego na spotkanie z bliżej nieustalonymi znajomymi. 16-latka do tej pory nie wróciła do swojego domu oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną. Jej telefon jest wyłączony.

Zaginiona 16-latka ma 149 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, blond włosy proste do ramion, niebieskie oczy i jasną cerę. W dniu zaginięcia ubrana była w czarną bluzę z kapturem, kurtkę pikowaną koloru khaki z kołnierzem z białego futra, czarne jeansy i czarne materiałowe półbuty.

Osoby, które znają Julię, widziały ją lub znają aktualne miejsce jej pobytu, proszone są o kontakt z tatrzańską policją, adres: Komenda Powiatowa Policji w Zakopane ul. Jagiellońska 32, telefon +48478347400 lub numer alarmowy 112.

Inf./Fot. Policja Zakopane

Podhale

Podhale - najnowsze informacje