czwartek, 24 czerwca 2021 07:59

Klienci oburzeni! Powodem osobna kolejka dla zaszczepionych

Autor Mirosław Haładyj
Klienci oburzeni! Powodem osobna kolejka dla zaszczepionych

Władze poznańskich Term Maltańskich postanowiły wpuścić na basen jak najwięcej osób, dlatego zdecydowały się na utworzenie kolejki dla zaszczepionych.

Obecnie na basenach i w aquaparkach obowiązuje limit 50 proc. osób przebywających wewnątrz. Nie dotyczy on osób w pełni zaszczepionych. Władze poznańskich Term Maltańskich postanowiły, że, aby do środka mogło wejść jak najwięcej osób, utworzą trzecią kolejkę.

– Decyzja dotycząca otwarcia dodatkowej kasy dla osób zaszczepionych jest spowodowana brakiem decyzji o zwiększeniu limitów maksymalnej frekwencji dla naszej branży. Wpuszczanie osób zaszczepionych powyżej limitu 50% to jedyna możliwość, by więcej z Was mogło cieszyć się pobytem w naszych basenach i saunach

– można przeczytać na profilu parku wodnego.

Części klientów decyzja przypadła do gustu, ale znaleźli się też tacy, którzy nie kryli oburzenia: "Dramat. Już nigdy Was z rodziną nie odwiedzimy"; "Niezaszczepieni nie powinni w takich miejscach ani złotówki zostawić! Nie powinni Was wspierać kasą, skoro ich dyskryminujecie!"; "Brzmi jak selekcja obywateli"; "Zaczyna się segregacja" - można przeczytać w komentarzach na facebookowym profilu pływalni.

koronawirus najnowsze informacje

Inf.: Facebook
Fot.: wikipedia.org/Klapi

Polska

Polska - najnowsze informacje