czwartek, 25 stycznia 2024 09:00

Kolejna kolizja na Opolskiej. Wiemy, co może być przyczyną

Autor Karolina Kurando
Kolejna kolizja na Opolskiej. Wiemy, co może być przyczyną

W środę, 24 stycznia, doszło w Krakowie do wypadku na ul. Opolskiej w kierunku Nowej Huty. To kolejna kolizja na tej trasie w ostatnich dniach.

Ulica Opolska w Krakowie nie ma ostatnio najlepszego czasu – wczoraj w tym miejscu doszło do kolejnej kolizji. Tym razem zderzyły się trzy samochody osobowe. Nie ma żadnych informacji dotyczących poszkodowanych, wiadomo jednak, że osoba, która spowodowała zderzenie, zbiegła z miejsca zdarzenia. Podobna sytuacja miała miejsce we wtorek, 16 stycznia. W kolizji wzięło udział wtedy siedem aut i podobnie jak wczoraj, sprawca zbiegł z miejsca wypadku. Pisaliśmy o tym w artykule poniżej:

Uciekł z miejsca zdarzenia i doprowadził do karambolu 7 aut? Policja wyjaśnia
We wtorkową noc na ul. Opolskiej (kierunek Nowa Huta) doszło do karambolu siedmiu aut. Do zderzenia siedmiu pojazdów doszło we wtorkową noc na ul. Opolskiej. Na miejscu pojawiły się wezwane służby. Występowały bardzo duże utrudnienia w ruchu. Według informacji przekazanych przez media, kierujący …

Winny buspas?

W komentarzach na Facebooku pojawia się wiele głosów obwiniających buspas, który początkowo miał być tymczasowy ze względu na przeprowadzane remonty. Zadecydowano jednak, że pozostanie on na ul. Opolskiej. Teraz ma być przyczyną kolejnych wypadków. – Podejrzewam, że to wina tego buspasa. Odkąd się pojawił, cały czas dochodzi do kolizji – czytamy w komentarzach na Facebooku.

#OBECNIE 🔴Kraków🔴 Ul. Opolska ▶️ Nowa Huta - doszło do kolizji 3 samochodów. Brak informacji o osobach...

Opublikowany przez Patrol998-Małopolska Środa, 24 stycznia 2024

Ze względu na kolizję, na czas prac służb, dwa pasy na ul. Opolskiej wyłączono z ruchu.

Źródło zdjęcia głównego: zrzut ekranu posta Patrol998-Małopolska/Facebook

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka