piątek, 10 stycznia 2020 10:05

Komputerowe dorabianie kluczy samochodowych

Autor Bernard Szwabowski
Komputerowe dorabianie kluczy samochodowych

Kluczyki do samochodu nie są wieczne. Z czasem psują się lub zawodzą. Czasami sami kierowcy gubią klucze, a następnie przed zamkniętymi drzwiami zastanawiają się nad dziesiątkami opcji, jak dostać się do samochodu. Dlatego jeśli wystąpią problemy, a klucze zostaną uszkodzone lub zgubione, należy skontaktować się z dobrym serwisem, który szybko rozwiąże problem. Specjaliści wykonają dorabianie kluczy bardzo szybko, a ich usługi kosztują znacznie mniej niż u dealera. Firma Kubiś Klucze w Olsztynie proponuje kompleksowe usługi nastawione na dorabianiem kluczy, awaryjne otwieranie samochodów oraz mieszkań, naprawę stacyjek i zamków samochodowych. Jeśli ktoś jest zainteresowany jedną z tych usług, może skontaktować się z firmą i znaleźć rozwiązanie swojego problemu.

Dorabianie kluczy w Kubiś Klucze – Olsztyn

Kierowcy po zagubieniu lub uszkodzeniu kluczyka do stacyjki poszukują specjalisty, który wykonuje dorabianie kluczy w Olsztynie. Często konieczne jest kodowanie kluczy z immobilizerem i pilotem a to wymaga specjalistycznej wiedzy i możliwości technicznych. Firma Kubiś Klucze świadczy takie usługi zarówno dla osób prywatnych, ASO, komisów samochodowym oraz warsztatów. Programowanie odbywa się przy wykorzystaniu oryginalnego sprzętu, co nie naraża pojazdu na uszczerbek.

Tylko profesjonaliści są w stanie dorobić klucze z używanym pilotem, dzięki temu klienci nie muszą ponosić dodatkowych kosztów. Firma działająca na terenie Olsztyna podejmuje się dorobienia kluczy bez względu na złożoność problemu, jak również awaryjnego otwarcia samochodu nawet najlepiej zabezpieczonego. Długoletnie doświadczenie, wyposażenie firmy w innowacyjne urządzenia oraz korzystanie z surowców najwyższej, jakości zapewniło wysoką efektywność oraz dokładność dorabiania kluczy do samochodów oraz mieszkań.

W zakresie usług Kubiś Klucze znajduje się:

 • Dorabianie kluczy do samochodów oraz motocykli.
 • Dorabianie kluczy do pojazdów według kart kodowych.
 • Odczyt kodu PIN - kod bezpieczeństwa.
 • Kodowanie inteligentnych kluczy.
 • Naprawa kluczy samochodowych.
 • Dorabianie kluczy mieszkaniowych: antywłamaniowych, patentowych, abloy.
 • Dorabianie kluczy do sejfów, kłódek, maszyn budowlanych itd.

Awaryjne otwieranie samochodów przez Kubiś Klucze

Kierowca podchodzi do swojego samochodu, próbuje go otworzyć, a drzwi się nie poddają. Nikt nie jest wolny od takiej sytuacji. Nowoczesne samochody są tak zabezpieczone, że czasami są chronione nie tylko przed złodziejami samochodów, ale także przed ich właścicielami. Jeśli kierowca potrzebuje pilnie otworzyć samochód w Olsztynie i chce, aby przebiegło to, szybko, sprawnie i bez uszkodzeń powinien skontaktować się z firmą Kubiś Klucze.

Ufanie profesjonalistom to mądra decyzja. Specjaliście oczywiście trzeba będzie zapłacić, ale czy nie lepiej zapłacić za usługi profesjonalisty niż uszkodzić drzwi w swoim samochodzie. Awaryjna autopsja jest częstą sytuacją dla profesjonalistów z doświadczeniem. Tylko oni potrafią poprawnie określić przyczynę blokady i wybrać najbardziej odpowiedni sposób otwarcia drzwi. Kierowca dzwoniąc do specjalistów, będzie dokładnie wiedział, ile czasu i pieniędzy będzie potrzebnych na awaryjne otwarcie samochodu, a także będzie w 100% pewny wyniku.

Specjaliści firmy Kubiś Klucze uratują kierowcę w każdej sytuacji awaryjnej - https://www.klucze-kubis.pl/awaryjne-otwieranie/. Wszystko, co trzeba zrobić, to dać im sygnał SOS. Fachowiec przybędzie na miejsce, dokona oceny sytuacji i szybko rozwiąże każdy problem z zablokowanym samochodem lub zepsutymi zamkami.

Samochód można zablokować z wielu różnych powodów:

 • Czasami kierowcy zapominają kluczy lub gubią je bez duplikatu.
 • Czasami centralny zamek po prostu ulega uszkodzeniu lub blokuje się z winy kierowcy, który przypadkowo nacisnął przycisk blokady.
 • Jeśli akumulator jest wyczerpany, zamek automatycznie zamknie wszystkie drzwi.Tego samego rezultatu należy się spodziewać, jeśli przypadkowo uruchomi się system bezpieczeństwa samochodu.
 • Innym możliwym powodem jest obecność awarii w systemach elektronicznych auta.
 • Drzwi zostaną również zablokowane, jeśli kierowca zamknie drzwi bez uprzedniego wyłączenia silnika. A jeśli dziecko lub zwierzę domowe siedzi w zamkniętym samochodzie, nie trzeba nawet szukać przyczyny blokady.

Dlaczego lepiej skontaktować się ze specjalistami niż próbować działać samodzielnie?

W Kubiś Klucze pracują specjalnie wyszkoleni specjaliści, którzy wiedzą, jak otworzyć dowolny zamek bez uszkodzeń, przy samodzielnej próbie, istnieje duże prawdopodobieństwo uszkodzenia zamka, co będzie wiązało się z wymianą zamka. Do awaryjnego otwierania samochodu używany jest profesjonalny sprzęt, co daje gwarancję, że samochód zostanie otworzony bez uszkodzeń wizualnych, otwieranie metodą na drut, spowoduje porysowanie karoserii i tapicerki. Specjalista otworzy dowolny samochód w ciągu kilku minut, samodzielne próby mogą trwać nawet cały dzień.

Partnerem wpisu jest agencja Adcube Digital Marketing w Olsztynie.

Motoryzacja

Motoryzacja - najnowsze informacje