piątek, 9 czerwca 2023 09:17

Konwent Tatuażu w Krakowie: Niesamowite dzieła sztuki na ciałach i nie tylko - zobacz to na własne oczy!

Autor Magdalena Siwiec
Konwent Tatuażu w Krakowie: Niesamowite dzieła sztuki na ciałach i nie tylko - zobacz to na własne oczy!

W dniach 10-11 czerwca, miłośnicy tatuażu z całej Polski i zagranicy przyjadą do Krakowa, aby uczestniczyć w jednym z najważniejszych wydarzeń w świecie tatuowania - 16. edycję TATTOFEST

Impreza odbędzie się w hali Expo Kraków przy ul. Galicyjskiej i będzie trwała przez dwa dni pełne artystycznego zauroczenia, inspiracji i profesjonalizmu.

Konwent Tatuażu to doskonała okazja dla miłośników tatuażu, zarówno dla tych, którzy już mają ozdobione ciała, jak i dla osób zainteresowanych zdobyciem swojej pierwszej grafiki. Będzie można podziwiać prace najlepszych artystów tatuażu z Polski i zagranicy, którzy zaprezentują różnorodne style i techniki.

Podczas trwania wydarzenia odbywać się będą również konkursy, podczas których artyści będą rywalizować o tytuł najlepszego tatuażu w różnych kategoriach. Będzie to nie tylko okazja do zobaczenia niesamowitych dzieł sztuki na ludzkim ciele, ale także do poznania samego procesu ich powstawania.

Ponadto, na Konwencie Tatuażu nie zabraknie różnych stoisk, na których będzie można zakupić unikalne akcesoria związane z tatuażem, od igieł i farb po odzież i biżuterię. Będzie to również świetna okazja do nawiązania kontaktów z profesjonalistami ze świata tatuażu i zdobycia cennych informacji na temat pielęgnacji i dbania o tatuaż.

Bilety na TATTOOFEST można nabyć poprzez stronę internetową wydarzenia https://convention.tattoofest.pl/. Ceny biletów i szczegółowe informacje znajdują się na stronie organizatora.

Nie przegap okazji, aby doświadczyć niesamowitej atmosfery, pełnej pasji i kreatywności na Konwencie Tatuażu w Krakowie. To wydarzenie, które z pewnością zachwyci zarówno pasjonatów tatuażu, jak i wszystkich ciekawych sztuki ciała.

Fot: Mateusz Łysik / Głos24

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka