środa, 26 kwietnia 2023 09:45

Kraków. Dziecko przytrzaśnięte przez tramwaj. Wstrzymany ruch

Autor Joanna Jamróz-Haładyj
Kraków. Dziecko przytrzaśnięte przez tramwaj. Wstrzymany ruch

Do zdarzenia doszło w środowe przedpołudnie w tramwaju linii 22 na Os. Kolorowym. W wyniku przytrzaśnięcia dziecka przez drzwi tramwaju, wstrzymano ruch w kierunku Placu Centralnego.

[AKTUALIZACJA] Ruch wznowiono.

Krakowskie MPK poinformowało przed 12:00 w komunikacie opublikowanym w mediach społecznościowych o wypadku, do którego doszło w tramwaju na Os. Kolorowym.

- Os. Kolorowe przytrzaśnięcie dziecka przez drzwi tramwaju 22. Wstrzymany ruch tramwajowy w kierunku Placu Centralnego

- czytamy w komunikacie.

Nocne poszukiwania najwyższego stopnia! Zaginęła 13-latka

Aktualnie tramwaje kierowane od Ronda Czyżyńskiego przez ul. Bieńczycką i al. Gen. Andersa. Nie wiadomo, ile potrwają utrudnienia.

Paraliż komunikacyjny w centrum miasta.

Czytaj również:

Nocne poszukiwania najwyższego stopnia! Zaginęła 13-latka
Poszukiwania 13-letniej mieszkanki Biecza rozpoczęły się po godzinie 22:00. Jak przekazuje portalowi DTS24 rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gorlicach, to poszukiwania najwyższego stopnia. [Aktualizacja] Nastolatka odnalazła się. 30 strażaków oraz członkowie grupy po…
[Aktualizacja] Kraków. Paraliż komunikacyjny w centrum miasta
MPK poinformowało, że we wtorkowe popołudnie tramwaje stanęły na rondzie Grzegórzeckim. [Aktualizacja] Ruch został przywrócony. W opublikowanym na Facebooku komunikacie czytamy: > -Brak przejazdu przez rondo Grzegórzeckie niemal we wszystkich kierunkach (przyjazne relacje tylko od strony ul. Kotl…

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka