środa, 6 listopada 2019 10:52

Kraków - transfer na lotnisko zawsze na czas

Autor Głos 24
Kraków - transfer na lotnisko zawsze na czas

Do twojego lotu pozostało coraz mniej czasu? Transfer na lotnisko Kraków z iTaxi to komfortowe wyjście, dzięki któremu bez kłopotów zdążysz na swój samolot.

Punktualny przyjazd na lotnisko Kraków

Każdy podróżny wie, jak istotne jest punktualne przybycie na lotnisko. Zgodnie z zaleceniami linii lotniczych, w porcie lotniczym należy pojawić się co najmniej 2 godziny przed godziną startu samolotu. Dzięki temu możesz komfortowo i wygodnie przebrnąć przez wszystkie procedury lotniskowe, jak np. nadanie bagażu czy kontrola bezpieczeństwa. Należy pamiętać, że szczególnie na dużych lotniskach, takich jak np. port lotniczy Kraków-Balice im. Jana Pawła II, możesz natknąć się na kolejki, które znacząco wydłużają poszczególne etapy przygotowania do podróży. Dlatego też planując swój wyjazd, koniecznie zadbaj o to, aby przyjechać na lotnisko z odpowiednim zapasem czasowym.

Port lotniczy Kraków-Balice im. Jana Pawła II to od lat czołowe lotnisko w Polsce pod względem liczby obsługiwanych pasażerów, a także realizowanych połączeń. Położone jest około 11 kilometrów na zachód od centrum miasta. Przejazd taxi na lotnisko Kraków zajmuje około 15-20 minut, podczas gdy pokonanie tej samej trasy komunikacją miejską może zająć nawet dwa razy dłużej.

Transfer na lotnisko Kraków iTaxi

iTaxi to polskie przedsiębiorstwo, które zrewolucjonizowało branżę przewozu osób, łącząc w sobie zalety tradycyjnych taksówek z nowoczesną, zaawansowaną technologicznie aplikacją . Aby zamówić transfer na lotnisko Kraków iTaxi (lub w dowolne inne miejsce) wystarczy zadzwonić na infolinię lub pobrać aplikację na swój telefon oraz założyć swoje indywidualne konto. Zajmie to zaledwie chwilę, a dzięki dodaniu swojej karty do aplikacji, wszystkie płatności będą dokonywane automatycznie podczas przejazdu. W ten sposób oszczędzisz czas związany z szukaniem gotówki czy czekaniem na wydanie reszty.

iTaxi  podjęło szereg działań, aby korzystanie z oferowanych usług było nie tylko proste, ale i bardzo komfortowe. Wystarczy, że w aplikacji wpiszesz swój cel podróży oraz miejsce odbioru (możesz je także zaznaczyć za pomocą bieżącej lokalizacji GPS), a kierowca przyjedzie po Ciebiew najkrótszym możliwym czasie. Ponadto możesz wybrać różne formy przejazdu, wliczając w to opcję premium, gdzie możesz podróżować samochodami z wyższej półki. Dzięki temu droga na lotnisko Kraków-Balice będzie wyjątkowo komfortowa, a nawet luksusowa.

Dlaczego iTaxi na lotnisko Kraków?

Przejazd iTaxi oferuje niezwykle konkurencyjne ceny swoich usług – dzięki temu możesz sporo zaoszczędzić nawet podczas jednej podróży. Poza tym iTaxi to nie tylko oszczędność pieniędzy, ale również czasu. Firma współpracuje także z lokalnymi kierowcami, a ponadto wszyscy muszą zdać odpowiednie egzaminy ze znajomości topografii miasta. I to właśnie m.in. dlatego trasa przejazdu iTaxi jest optymalna i pozwoli Ci na dotarcie na lotnisko o właściwej porze. Ponadto pojazdy firmy to licencjonowane taksówki, dlatego mogą poruszać się buspasami. To bardzo istotne szczególnie w takim mieście jak Kraków, które słynie z dużego natężenia ruchu, a duże korki występują także poza godzinami szczytu. Podróżując z iTaxi możesz je choć w części ominąć, a tym samym skrócony zostanie czas Twojego dotarcia na lotnisko lub w inne wybrane przez Ciebie miejsce.

Transfer na lotnisko Kraków z iTaxi to proste i bardzo wygodne rozwiązanie problemu związane z dotarciem do portu lotniczego. Przejazd zamówisz z wyprzedzeniem lub na krótko przed planowanym wyjazdem, możesz to zrobić za pomocą aplikacji lub telefonicznie. Oprócz płatności gotówką niezwykle komfortowym rozwiązaniem jest automatyczne pobieranie środków za pomocą aplikacji iTaxi po uprzednim podłączeniu swojej karty. Dotrzyj na czas na lotnisko Kraków z iTaxi i ciesz się wygodną podróżą nawet w godzinach szczytu.

Kraków - najnowsze informacje