sobota, 25 marca 2023 18:45

Kraków. Zobacz nagrania i, jeśli go rozpoznasz, pilnie zgłoś się na policję. To on przebił opony w 40 autach

Autor Joanna Jamróz-Haładyj
Kraków. Zobacz nagrania i, jeśli go rozpoznasz, pilnie zgłoś się na policję. To on przebił opony w 40 autach

W Komisariacie Policji IV w Krakowie prowadzone są czynności dotyczące uszkodzeń opon w pojazdach, zaparkowanych na terenie dzielnicy Krowodrza w Krakowie. Policjanci zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji sprawcy tego czynu oraz zgłaszanie się świadków tego zdarzenia.

W lutym oraz marcu 2023 roku, w Krakowie na ulicy Balickiej, Świerkowej, Godlewskiego, Cisowej, Korbutowej, Gradowej, Podłącze, Rydla, Wallek-Walewskiego, Złoty Róg, Czepca, Bronowickiej oraz Cichej, nieznany sprawca przebił opony w kilkudziesięciu pojazdach. Policjanci dysponują wizerunkiem sprawcy tego przestępstwa, zarejestrowanym przez kamery monitoringu.

Dotychczasowe czynności nie przyczyniły się jednak do ustalenia jego personaliów. Dlatego policjanci prowadzący sprawę zwracają się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości osoby widocznej na nagraniu, które publikujemy oraz zgłaszanie się osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia.

Informacje w tej sprawie prosimy kierować do Komisariatu Policji IV w Krakowie pod nr tel. 47-83-52-913, nr tel. 47-83-51-203 lub mailowo na adres e-mail: kp4@krakow.policja.gov.pl

Inf. i fot.: KMP Kraków

Kraków

Kraków - najnowsze informacje