czwartek, 26 marca 2020 10:02

KREM POD OCZY DLA MĘŻCZYZN – CZY TO KONIECZNOŚĆ?

Autor Artykuł sponsorowany
KREM POD OCZY DLA MĘŻCZYZN – CZY TO KONIECZNOŚĆ?

Jeszcze do niedawna panowie do pielęgnacji używali tylko jednego kremu. Stosowany był on o każdej porze roku, na każdą sytuację. Sięgaliśmy po niego gdy przemarzliśmy i mieliśmy sucha skórę, a także po nadmiernym opalaniu. Tak naprawdę nie mieliśmy zbyt dużego wyboru, bo producenci nas tak jakby nie dostrzegali. Od kilku lat to bardzo się zmienia.

KREM POD OCZY DLA MĘŻCZYZN – A MOŻE JEDEN DO CAŁEJ TWARZY?

Z pewnością wielu facetów, którzy czytają ten artykuł zastanawia się po nam tyle produktów? Przecież im mniej kosmetyków, tym lepiej! Niektórzy do tego dodadzą jeszcze fakt, że nasi dziadkowie w ogóle nie używali kremów i też żyli. Musimy jednak pamiętać o tym, że czasy się zmieniają. I nie chodzi tu o to, że staliśmy się bardziej wrażliwi czy delikatni.

Kiedyś na świecie nie było tak wielu samochodów, pyłu i kurzu w miastach. Co więcej, ludzie palili w piecach węglem i drewnem, nie próbują utylizować w ten sposób opon, plastików i innych odpadów. Kiedyś nie było tak potężnej dziury ozonowej, jak teraz! Musimy więc dostosowywać się do nieustannie zmieniających się warunków. Po to, m.in. jest pielęgnacja.

Można byłoby uznać, że skoro mamy krem do twarzy, to krem pod oczy dla mężczyzn to już fanaberia i przesada. Nic bardziej mylnego! Jeśli tylko kupisz oba produkty, szybko zauważysz, że po pierwsze – ich skład jest zupełnie inny, a po drugie – ich konsystencja znacząco się różni!

Krem pod oczy dla mężczyzn jest o wiele lżejszy, niż kremy do twarzy. Z prostej przyczyny. Skóra wokół oczu jest znacznie cieńsza od tej, na reszcie twarzy. Jest delikatniejsza. Wymaga więc szczególnej troski. Bardzo ważne jest to, abyśmy dbali o jej nawilżenie. Im bardziej sucha skóra – tym więcej zmarszczek wokół oczu! Możesz też odczuwać nieprzyjemne uczucie ściągnięcia, suchości. Odpowiedni krem pod oczy dla mężczyzn pomoże Ci w przywróceniu naturalnej równowagi skórze.

GDZIE KUPIĆ DOBRY KREM POD OCZY DLA MĘŻCZYZN?

Pewnie jako pierwsze, na myśl Ci przychodzą drogerie, które możesz znaleźć niemal na każdym rogu. Niestety, tam oferta pielęgnacji dla mężczyzn jest dość skąpa, żeby nie powiedzieć uboga. Same produkty też mają w składzie bardzo często wiele tzw. „zapychaczy”. Postaw na pielęgnację stworzoną dla facetów. Najszybciej, znajdziesz ją w Internecie. Kilka kliknięć i przesyłka szybko zostanie dostarczona pod wskazany adres.

Zdrowie i Uroda

Zdrowie i Uroda - najnowsze informacje