czwartek, 21 lipca 2022 10:12

Kuna Filter Comfort - nieskazitelnie czysta woda

Autor Artykuł sponsorowany
Kuna Filter Comfort - nieskazitelnie czysta woda

Woda płynąca z rur wodociągowych do kranów w naszych domach, podczas pokonywania drogi jest narażona na zanieczyszczenia mechaniczne, czyli rdzę, piasek, żwirek, wszystko to co może znaleźć się w rurach wodociągowych. Z tego też powodu trudno jest mówić o wodzie zdatnej do bezpośredniego wypicia prosto z kranu. W wielu domach, woda ma nawet nieco chlorowy posmak, a także mętną barwę. Jakim sposobem można napić się wody prosto z kranu?

Podzlewowy filtr wody i pijesz wodę przez przegotowania

Obecnie coraz większą popularnością w wielu domach cieszą filtry do wody, które umożliwiają odpowiednią filtrację, dzięki czemu woda staje się czystsza, lepsza w smaku, a także pozbawiona kamienia. Filtry do wody można montować w wielu miejscach:

 • przy wejściu wody do domu
 • w szafce pod zlewem
 • przy baterii prysznicowej lub wannowej, czy też wężu doprowadzającym wodę do pralki.

Największą popularnością wśród użytkowników, a także recenzentów cieszy się podzlewowy filtr wody, jak filtr Kuna Filter Comfort, który zapewnia stały dostęp do czystej filtrowanej wody prosto z kranu, dzięki czemu można ją pić bez wcześniejszego przegotowania.

Filtr Kuna Filter Comfort najlepszy filtr do wody pod zlew

Kuna Filter Comfort to bardzo wygodne rozwiązanie nie tylko do domów, ale również restauracji czy kawiarni. Montując ten filtr w szafce pod zlewem zyskujemy dostęp do przefiltrowanej wody z kranu, którą możemy pić, przygotowywać na jej bazie potrawy i napoje, wlewać do sprzętów AGD które wykorzystują wodę do pracy. Kuna Filter Komfort dzięki zaawansowanej filtracji, przy użyciu również odwróconej osmozy wyeliminuje nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia np. te powstałe w wyniku wędrówki wody w rurach wodociągowych. Tego typu filtr musi zostać podłączony do wody, ale także prądu oraz kanalizacji, ponieważ w wyniku odwróconej osmozy następuje znaczny odrzut wody.  Kuna Filter Comfort to iście europejskie urządzenie, są praktycznie w całości produkowane na terenie Europy, w tym także w Polsce, a większość komponentów, szczyci się niemiecką licencją.

Jak działa proces uzdatniania wody w Kuna Filter Comfort?

Woda zanim dostanie się do naszych kranów zostaje odpowiednio przefiltrowana przy pomocy:

 • po pierwsze filtr sedymentacyjny
 • po drugie filtr  sedymentacyjno-węglowy
 • po trzecie membrana  molekularna(osmotyczna)
 • po czwarte wkład węglowy
 • po piąte wkład mineralizujący

Zaawansowany proces filtracji składający się z wielu metod i skutecznych filtrów, sprawia, że woda jest w 100% czysta i zdatna do picia, a wkład mineralizujący dodatkowo wzbogaca ją o cenne składniki.

5 rzeczy dla których warto mieć podzlewowy filtr wody:

 • woda zdatna do picia w każdej chwili, zawsze kiedy poczuje się pragnienie
 • lepszy smak potraw i napojów na bazie wody
 • brak kamienia na bateriach czy zlewie, oraz trudnych do usunięcia osadów
 • dłuższa żywotność sprzętów AGD wykorzystujących wodę do pracy
 • znacznie ekologiczniejsze rozwiązanie niż woda w plastikowych butelkach.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Zdrowie i Uroda

Zdrowie i Uroda - najnowsze informacje

Rozrywka