środa, 5 sierpnia 2020 09:54

Libiąż: Rankiem joga, wieczorem „Kraków”

Autor Wiktoria Mitura
Libiąż: Rankiem joga, wieczorem „Kraków”

W ostatni lipcowy weekend rozpoczęła się sierpniową część Libiąskiego Lata Artystycznego. Najpierw obyły się zajęcia jogi, później na scenie pod filarami Libiąskiego Centrum Kultury można było obejrzeć cyrkowe sztuczki i posłuchać zespołu „Się Zobaczy”.

Sobota w Libiążu rozpoczęła się wyjątkowo. Przy budynku Libiąskiego Centrum Kultury ponad 20 osób rozłożyło maty i wzięło udział w zajęciach jogi. Instruktorka wprowadziła wszystkich w odpowiedni nastrój relaksu i skupienia, co pozwoliło na odprężenie i odcięcie się od świata zewnętrznego. Uzupełnieniem były zajęcia jogi dla dzieci oraz specjalna projekcja filmu dokumentalnego „Powitanie Słońca”.

Popołudniu przed sceną pod filarami LCK zebrały się całe rodziny, aby podziwiać sztuczki podczas widowiska „Zaczarowany świat cyrku”. Były wirujące na patykach talerze, znikające kwiaty, popis żonglerki i balony zamieniające się w zwierzęta. Później zaprezentował się zespół „Się Zobaczy”. Wykonał swoje autorskie utwory, ale też covery m.in. „Lonley Day” z repertuaru System Of A Down oraz „Kraków” Myslovitza.

Info i foto: LCK

Chrzanów - najnowsze informacje

Rozrywka