wtorek, 26 stycznia 2021 08:19

Limanowa: Siłownia zapowiada otwarcie. Ćwiczyć będą mogły osoby zapisane do kadry narodowej w przeciąganiu liny

Autor Aleksandra Tokarz
Limanowa: Siłownia zapowiada otwarcie. Ćwiczyć będą mogły osoby zapisane do kadry narodowej w przeciąganiu liny

Jedna z siłowni na Limanowszczyźnie, wraz z początkiem lutego wznowi działalność. Ćwiczyć będą mogły osoby zapisane do kadry narodowej w … przeciąganiu liny.

- Mamy dla Was dobrą wiadomość. Nasz Klub został zrzeszony w Polskim Związku Przeciągania Liny. Jest to jeden z polskich Związków uprawnionych do powoływania kadry narodowej (w naszym klubie będzie to kadra narodowa C - zawodnicy, posiadający licencję zawodnika PZPL w barwach Klubu Fabryka Mocy) – informują właściciele klubu fitness w mediach społecznościowych.

Od 1 lutego Fabryka Mocy zostanie otwarta dla licencjonowanych zawodników. Klub zdradził, co należy zrobić, aby znaleźć się w kadrze.

30 tys. kary dla stacji w Koninkach? Funkcjonariusze na limanowskim stoku - będą kary i wnioski do sanepidu?
Dostępna dla „uczestników spotkania służbowego w temacie partii o nazwie Strajk Przedsiębiorców” jest stacja narciarska w Koninkach, w gminie Niedźwiedź. Wczoraj policja przeprowadziła kontrolę obiektu. Funkcjonariusze przeprowadzili kontrolę stacji narciarskiej i kolei linowej Tobołów w Koninkach…

- Odwiedź nas w klubie, wypełnij wniosek o wydanie licencji zawodnika PZPL, opłać w klubie jednorazową roczną składkę członkowską PZPL 30 zł/os. ważną do 31.12.2021 i zacznij legalnie ćwiczyć w naszym klubie od 01.02.2021 – czytamy w komunikacie.

- Pamiętajcie, że od złożenia wniosku do przyznania licencji mijają 2-3 dni robocze, a udział w treningach i zajęciach w naszym klubie mogą brać tylko osoby z aktywną licencją. Dlatego recepcja Fabryki Mocy jest dla Was czynna w najbliższym tygodniu od poniedziałku do piątku od 14:00 do 18:00 w celach wyrobienia licencji. Na miejscu załatwicie wszystkie formalności, by od 1 lutego bez przeszkód ruszyć z treningami. Zapraszamy serdecznie – informują właściciele.

fot. ilustracyjne/pixabay

Limanowa - najnowsze informacje