piątek, 29 października 2021 12:29

Lipolaser: sprawdź, co może zdziałać

Autor Artykuł sponsorowany
Lipolaser: sprawdź, co może zdziałać

Lipoliza laserowa jest obecnie uznawana za najefektywniejszą alternatywę względem tradycyjnej liposukcji.

Wysoka moc urządzenia oraz gwarancja najwyższego poziomu bezpieczeństwa sprawia, że lipolaser jest obecnie najszybszym medycznym systemem laserowym. W trakcie zabiegu likwidowana jest spora ilość tkanki tłuszczowej, co rewelacyjnie modeluje sylwetkę.

Innowacyjność i bezpieczeństwo w jednym

Lipolaser jest urządzeniem specjalnie skonstruowanym, aby efektywnie usuwać tłuszcz. Wykorzystuje selektywne oddziaływanie promieniowania lasera na tkankę tłuszczową. Dzięki temu rozwiązaniu pozbycie się nadprogramowych centymetrów jest niezwykle szybkie. Lipolaser stanowi wartościowe uzupełnienie dla zbilansowanej diety i codziennej aktywności fizycznej.

Lipolaser pozwala na wymodelowanie wymarzonej sylwetki. Pozytywnie wpływa na jędrność i kondycję skóry. Poza tym lipolaser wykazuje właściwości pozwalające na obkurczanie włókien kolagenowych.

To ważne, ponieważ wspomaga ściągnięcie i prawidłowe napięcie tkanki podskórnej po zakończeniu zabiegu. Efekty można zauważyć po 3 do 6 miesiącach po zastosowaniu kuracji. Lipolaser jest metodą bezinwazyjną, a tym samym bezpieczną. Jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy obawiają się interwencji chirurga.

Lipolaser – przegląd najistotniejszych zalet

Metoda usuwania tkanki tłuszczowej wykorzystująca lipolaser gwarantuje wiele zalet. Wśród najważniejszych wymienia się takie, jak:

  • gwarancja bezpieczeństwa na wyższym poziomie, niż ma to      miejsce w przypadku klasycznej liposukcji
  • skuteczne usuwanie tkanki tłuszczowej i modelowanie idealnej      sylwetki
  • efekt jest trwały i wyraźnie uwidoczniony, ponieważ komórki      tłuszczowe, które raz zostaną usunięte w trakcie trwania zabiegu nie      ulegają odnowieniu się, a ewentualne zwiększenie masy ciała będzie      spowodowane odkładaniem się tkanki tłuszczowej w innych partiach ciała
  • jędrna skóra, zapewnienie obkurczenia tkanki podskórnej po      zabiegu w lepszym stopniu, niż po zabiegu liposukcji, skóra jest bardziej      elastyczna, toteż sylwetka szybciej ulega wymodelowaniu
  • gładkość skóry po kuracji, co redukuje ewentualne      zniekształcenia sylwetki
  • zredukowanie skórki pomarańczowej
  • zabieg ma prosty przebieg i jest całkowicie bezbolesny.

Najwyższa technologia, nieinwazyjna lipoliza

Lipolaserto urządzenie o wysokim stopniu zaawansowania technologicznego. Metoda ta zapewnia widoczne i co najważniejsze trwałe efekty. Redukcja niechcianych centymetrów nie powoduje uszkodzenia pozostałych tkanek, w tych skóry czy naczyń krwionośnych.

Wymodelowanie sylwetki przebiega w sposób nieinwazyjny, bezbolesny i w pełni kontrolowany. Metoda pozwala na wymodelowanie każdej partii ciała bez skutków ubocznych, które niejednokrotnie towarzyszom wszelkim interwencjom chirurgicznym.

Pomimo, iż metoda była początkowo jedynie uzupełnieniem tradycyjnej liposukcji, obecnie jest najlepszym sposobem na emulsyfikację tłuszczu.

Przeciwskazania do zabiegu

Lipolaser to metoda bezinwazyjna. Niemniej jednak nie jest zabiegiem, z którego może skorzystać każdy zainteresowany. Przed podjęciem decyzji o poddaniu się tej metodzie warto zatem zapoznać się z przeciwskazaniami do zastosowania lipolsera.

W pierwszej kolejności zabieg nie jest wskazany dla kobiet w ciąży lub karmiących piersią. Przeciwskazaniem jest również kuracja sterydami. Metoda powinna zostać wykluczona wobec osób zmagających się z różnymi problemami skórnymitakimi, jak chociażby opryszczka, choroby wirusowe skóry, problemy grzybicze lub swędzenie o nieznanym podłożu.

Na liście przeciwwskazań do wykonania zabiegu z wykorzystaniem lipolasera umieszcza się również choroby nowotworowe, schorzenia układu krążenia, jak hemofilia czy zakrzepica. Wreszcie przeciwskazaniem jest też wirus HIV i AIDS. W przypadku cukrzycy ważne jest uzyskanie pozytywnej opinii lekarza prowadzącego.

Przed wykonaniem zabiegu kosmetolog powinien przeprowadzić wyczerpujący wywiad, aby poznać najważniejsze informacje i upewnić się, że zainteresowany kwalifikuje się do zabiegu z użyciem lipolasera. Szczególnie, że ponosi odpowiedzialność za bezpieczeństwo pacjenta z wykluczeniem sytuacji, kiedy pacjent sam zatai wiadomości w temacie przeciwwskazań.

Źródło: https://medikapoland.pl

Zdrowie i Uroda

Zdrowie i Uroda - najnowsze informacje