czwartek, 1 września 2022 11:47

Miechów: Koncert charytatywny dla Marceliny Kuler

Autor Tomasz Stępień
Miechów: Koncert charytatywny dla Marceliny Kuler

Już w piątek 2 września w miechowskim Domu Kultury wielki koncert charytatywny dla Marceliny Kuler, miechowianki chorującej na nowotwór złośliwy piersi, która pilnie potrzebuje naszej pomocy.

– Przygotowania trwają, puszki już gotowe, a fanty czekają na licytację. Jedną puszkę, można znaleźć przy kasie na krytej pływalni. Nadal można przynosić rzeczy do zlicytowania, do biura promocji.  Zachęcamy do zbiórki, jak i uczestnictwa w piątkowym koncercie! Pamiętajcie „Każdy gest, nawet najdrobniejszy... zmienia świat... czyjś świat…”. Zapraszamy, dorzućcie swoją cegiełkę!! – zachęca do udziału w akcji miechowski Dom Kultury.

Marcelina aktualnie jest w trakcie leczenia chemioterapią. – Choroba wywróciła mi życie do góry nogami, ale znalazłam świetną klinikę, która zapewnia mi nowoczesne leczenie hipertermię regionalną, ale i inne zabiegi leczenia – pisze Marcelina. – Podejście integracyjne ma na celu nie tylko przeciwdziałanie dolegliwościom i objawom niepożądanym, które wynikają z choroby nowotworowej lub leczenia onkologicznego, ale także długofalowy proces leczenia.

Tego typu terapia trwa około trzech miesięcy, kosztuje 100 tysięcy złotych. – Nie jestem w stanie opłacić jej samodzielnie, dlatego bardzo proszę o pomoc i wsparcie. Chciałabym mieć tą szansę – pisze Marcelina.

Plan piątkowego koncertu jest następujący:

18:00 Raper Artur Wyroślak

18:30 Studio Wokalne przy CKiS w Miechowie

19:00 Mateusz Mijał

W trakcie koncertu odbędą się liczne licytacje. Wstęp wolny lub datek do puszek

Link do zbiórki

Link do licytacji na fb

Miechów - najnowsze informacje