czwartek, 4 marca 2021 16:54

Miechów: Kto został najbardziej "Aktywnym rolnikiem gminy"?

Autor Mirosław Haładyj
Miechów: Kto został najbardziej "Aktywnym rolnikiem gminy"?

3 marca Dariusz Marczewski - Burmistrz Gminy i Miasta Miechów wręczył nagrody Laureatom konkursu „Aktywni rolnicy z Gminy Miechów”.  

Konkurs miał na celu wyróżnienie użytkowników gospodarstw rolnych z terenu gminy Miechów, którzy biorąc udział w Powszechnym Spisie Rolnym 2020 wykazali dużą aktywność, spisując się samodzielnie za pośrednictwem Internetu. Tym samym przyczynili się do promocji naszej gminy i zdobycia przez nią II miejsca w konkursie ogłoszonym przez Prezesa GUS na gminę o najwyższym odsetku spisanych gospodarstw rolnych.

Nagrodami w konkursie organizowanym przez Urząd Gminy i Miasta w Miechowie były: tablety z zestawem słuchawek, głośniki bezprzewodowe bluetooth, nośniki pendrive oraz powerbanki. Losowanie  przeprowadziła komisja powołana zarządzeniem Nr 45/2021 Burmistrza Gminy i Miasta Miechów z dnia 10 lutego 2021 r.  

Nagrody otrzymali:  Pan Piotr Podsiadło  Pan Sławomir Bogacz  Pan Dariusz Dymek  Pan Marek Roch  Pan Łukasz Deńca  Pan Wojciech Stachura  Pani Aleksandra Dymek  Pan Kamil Roch  Pan Robert Wilk  Pan Tomasz Foryś  Pani Joanna Szarek  Pan Tomasz Gądek  Wszystkim osobom nagrodzonym serdecznie gratulujemy. Rolnikom z Gminy Miechów dziękujemy za wspólną pracę na rzecz Powszechnego Spisu Rolnego.    

Inf. i foto: Urząd Gminy i Miasta w Miechowie

Miechów - najnowsze informacje