czwartek, 3 września 2020 08:53

Gmina Miechów chce powalczyć o tytuł Turystycznego Skarbu Małopolski

Autor Mirosław Haładyj
Gmina Miechów chce powalczyć o tytuł Turystycznego Skarbu Małopolski

Głosowanie w ramach 2. edycji konkursu Turystyczne Skarby Małopolski rozpoczęło się 1 września.

Turystyczne Skarby Małopolski to konkurs na najlepsze oferty i produkty turystyczne województwa małopolskiego organizowany przez Samorząd Województwa Małopolskiego we współpracy z Małopolską Organizacją Turystyczną. Ideą konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turysty goszczącego w Małopolsce przedsięwzięć i inicjatyw, dzięki którym Województwo Małopolskie jest najchętniej odwiedzanym polskim regionem.

Zachęcamy do głosowania w kategoriach: Miejsce z klimatem –miejscowość lub gmina turystyczna- Gmina Miechów, Dzieje się – wyjątkowe wydarzenie turystyczne- Święto Storczyka, Unikatowa atrakcja turystyczna- trasa rowerowa szlakiem wąskotorówki w gminie Miechów

– czytamy na stronie Urzędu Miasta.

Głosy można oddawać do 20 września 2020 r. na stronie: http://konkurs.visitmalopolska.pl/konkursy-2/glosowanie.

Laureat w kategorii „Miejsce z klimatem –miejscowość lub gmina turystyczna" otrzyma nagrodę Marszałka Województwa Małopolskiego w wysokości 50 000 zł. Laureaci oraz kandydaci wyróżnieni w każdej kategorii konkursowej zostaną objęci kampanią promocyjną realizowaną przez Małopolską Organizację Turystyczną w roku następującym po roku, w którym konkurs został rozstrzygnięty.

Inf. i foto: UMiG Miechów

Miechów - najnowsze informacje