piątek, 6 stycznia 2023 13:16

Mieszkaniec Brzeska wśród uczestników popularnego programu! "Życie jest podróżą i jesteśmy tutaj na jakiś czas"

Autor Katarzyna Jamróz
Mieszkaniec Brzeska wśród uczestników popularnego programu! "Życie jest podróżą i jesteśmy tutaj na jakiś czas"

Od poniedziałku (2 stycznia), codziennie, o godzinie 20:00 w Polsacie można oglądać reality show "Farma", którego jednym z uczestników jest 52-letni mieszkaniec Brzeska!

Shivakumar Shekar pochodzi z Indii. Do Polski sprowadziła go miłość do żony. Jest nauczycielem jogi Patanjali oraz ambasadorem jogi śmiechu w Polsce. Prowadzi spotkania i eventy promujące kulturę Indii. Organizuje wyjazdy turystyczne i zdrowotne do swojego kraju. Jest wegetarianinem. Jego życiowe motto brzmi - życie jest podróżą i jesteśmy tutaj na jakiś czas.

Drugi sezon

"Farma" to program, który skradł serca Polaków. Kilkunastu ochotników świadomie porzuciło swoje wygodne życie i wyruszyło w podróż po mazowieckiej wsi. Przez osiem tygodni będą mieszkać w gospodarstwie bez bieżącej wody i… Internetu. Kto okaże się najbardziej gospodarnym Farmerem i zdobędzie tytuł Super Farmera oraz 100 tysięcy złotych? W walce o nagrodę główną wspierać ich będą prowadzące Marcelina Zawadzka oraz Ilona Krawczyńska, a pieczę nad obowiązkami Farmerów będzie sprawował niezawodny rolnik Szymon Karaś.

Fot. Materiały prasowe

Co nowego zobaczymy w drugim sezonie Farmy? Farmer Tygodnia, oprócz największej odpowiedzialności za gospodarstwo, otrzyma także przywileje. Pozostali Farmerzy, którzy będą wezwani do pojedynku nie będą znali dnia, ani godziny rozgrywki. Co do liczby osób jaka może odpaść, również nie ma sztywnej zasady – teraz może odpaść nawet kilka osób jednego dnia. Farmerzy niczego już nie mogą być pewni.

Fot. Materiały prasowe

Brzesko

Brzesko - najnowsze informacje