niedziela, 29 maja 2022 08:10

Miss Małopolski 2022 została sądeczanka. Zobacz najpiękniejszą Małopolankę

Autor Joanna Jamróz-Haładyj
Miss Małopolski 2022 została sądeczanka. Zobacz najpiękniejszą Małopolankę

W sobotę Krynica-Zdrój gościła najpiękniejsze mieszkanki regionu. Tytuł Miss Małopolski 2022 zdobyła 20-letnia Aleksandra Budnik z okolic Nowego Sącza.

O tytuł najpiękniejszej Małopolanki w krynickim Hotelu Czarny Potok walczyło aż dziesięć kandydatek. Zwycięstwo to nie tylko tytuł i korona, ale także prawo reprezentowania Małopolski w ogólnopolskim konkursie Miss Polski 2022.

Tytuł Miss Małopolski 2022 wywalczyła pochodząca z okolic Nowego Sącza 20-letnia Aleksandra Budnik. Na co dzień jest fotomodelką i studiuje kosmetologię. Pasją Oli są podróże, kosmetyka, moda oraz taniec (występuje w Zespole Regionalnym Mystkowianie).

– Nazywam się Aleksandra Budnik. Mam 20 lat i pochodzę z okolic Nowego Sącza. Studiuję kosmetologię. Jestem fotomodelką i wiem, że konkurs Miss Małopolski pomoże mi rozwinąć się w dziedzinie modelingu. Moją pasją są podróże, kosmetyka, moda oraz taniec. Na co dzień pracuję w hotelu jako recepcjonistka spa oraz tańczę w Zespole Regionalnym Mystkowianie. Lubię sprawiać radość ludziom bo wiem, że każdy uśmiech drugiego człowieka przybliża nas do siebie. Chciałabym, żeby wśród nas panowała miłość, zrozumienie i wzajemna pomoc

– mówiła o sobie w filmie reklamującym konkurs Ola.

Prezentujemy finalistki Miss Małopolski. Nazywam się Aleksandra Budnik. Mam 20 lat i pochodzę z okolic Nowego Sącza. Studiuję kosmetologię. Jestem fotomodelką i wiem, że konkurs Miss Małopolski pomoże mi rozwinąć się w dziedzinie modelingu. Moją pasją są podróże, kosmetyka, moda oraz taniec. Na co dzień pracuję w hotelu jako recepcjonistka spa oraz tańczę w Zespole Regionalnym Mystkowianie. Lubię sprawiać radość ludziom bo wiem, że każdy uśmiech drugiego człowieka przybliża nas do siebie. Chciałabym, żeby wśród nas panowała miłość, zrozumienie i wzajemna pomoc. ❤️ #małopolska Miss Polski #misspolski Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference Roleski Muszynianka #douglas Super Play - event, organizacja imprez Galeria Trzy Korony Jeśli chcesz, aby Aleksandra została Miss Internetu, w komentarzu napisz jej numer. Swój głos możesz oddać tylko raz. Głosowanie trwa do 27.05.22 do północy :)

Opublikowany przez Miss Polski - Miss Małopolski Środa, 18 maja 2022

Przyjaciele z Zespołu Regionalnego Mystkowianie jeszcze 28 maja podzielili się radosną nowiną w swoich mediach społecznościowych

Z ostatniej chwili! Nasza Ola została Miss Małopolski

– napisali.

Wieczór był nie tylko ucztą dla oka, ale i dla ucha. W hotelu wystąpili m.in. Mateusz Ziółko i Miłosz Gdula.

Inf.: Facebook

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje