środa, 31 maja 2023 21:00

MotoMikołaje nie zwalniają tempa! Już dziś odwiedzą małych krakowian

Autor Mirosław Haładyj
MotoMikołaje nie zwalniają tempa! Już dziś odwiedzą małych krakowian

W czwartek (1 czerwca) MotoMikołaje odwiedzą małych pacjentów w Szpitalu Klinicznym im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie.

Wydawać by się mogło, że wiosną MotoMikołaje odpoczywają, zbierając siły na 6 grudnia. Okazuje się, że nic bardziej mylnego! Motocykliści o wielkich sercach odwiedzą jutro małych pacjentów w Szpitalu Klinicznym im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie. Chcą opowiedzieć dzieciom o swojej pasji i zaproponować im przejażdżkę motocyklami na tzw. plecaku.

O motocyklowym Dniu Dziecka w rozmowie z Głosem24 opowiadają J&J z MotoMikołaje Kraków.

MotoMikołaje / Fot.: Facebook
MotoMikołaje / Fot.: Facebook

Wydawać by się mogło, że wiosną MotoMikołaje odpoczywają, by zebrać siły na kolejny grudzień. Tymczasem już jutro zjawicie się państwo z kolejną wizytą.

– Absolutnie nie odpoczywają! Pracujemy cały rok. Jutro, 1 czerwca pojawimy się na Dniu Dziecka w Szpitalu Klinicznym im.dr. Józefa Babińskiego w Krakowie (byliśmy już u nich w zeszłym roku 6 grudnia). Kolejno 4 czerwca będziemy na MotoMeetingu wraz z Fundacją 9 gwiazd południa (którzy to będą zachęcać do zapisania się do bazy DKMS). Następnie 17 czerwca odbędzie się MotoSerce, którego jesteśmy współorganizatorami wraz z Klubem Motocyklowym Rebels of Road MC. Szczegóły wszystkich wydarzeń na naszym Facebooku. Może jeszcze gdzieś się pojawimy w między czasie, ale od lipca już mocno zabieramy się za prace związane z naszym wydarzeniem MotoMikołaje Kraków, zwłaszcza że w tym roku mamy... osiemnastkę.

Pojawicie się państwo ubrani w motomikołajowe mundury?  

– Nie ubieramy jutro mundurów mikołajowych. Jutro jesteśmy motocyklistami, którzy chcą zarazić dzieciaki swoją pasją.

Jak będzie wyglądać spotkanie z najmłodszymi pacjentami?

– W planie mamy pogadankę na temat naszego świata, przedstawienie dzieciakom różnych motociekawostek i.... co najważniejsze przejażdżki motocyklami na tzw. plecaku! Na terenie szpitala jest duży park, więc będzie możliwość potoczenia się z dzieciakami.

Nie zabraknie też słodkich upominków dla maluchów?

– Nie zabraknie słodkości. Poprosiliśmy wszystkich zainteresowanych motocyklistów o przywiezie czegoś słodkiego.  

Gdyby jakiś Mikołaj miał wolny jutrzejszy dzień, to ważna informacja jest taka, że do wydarzenia można jeszcze dołączyć.

– Jak najbardziej zapraszamy ! Spotykamy się o 9.45 w okolicy Szpitala szczegóły na naszym Facebooku.

Przypominamy to już jutro ! 😁 Zbiórka o 9.45 tutaj : https://maps.app.goo.gl/6j6Ck7J2Gbf8BC8D7 (Kawałeczek dalej...

Opublikowany przez MotoMikołaje Kraków Wtorek, 30 maja 2023

Którą imprezę MotoMikołaje wolą - Dzień Dziecka czy Mikołajki?

– Oczywiście, że nasze Mikołajki! Przygotowujemy się do nich cały rok. Dzień Dziecka w tym roku jest organizowany przez szpital, my się tam po prostu pojawiamy. Jeśli chodzi o Mikołajki, to tak, jak wspomnieliśmy, jest to taki NASZ czas. Organizacja trwa od grudnia do grudnia! W to wydarzenie wkładamy cały ogrom pracy i całe serducha. Rozmowy ze sponsorami, partnerami są prowadzone wręcz cały czas. Burza mózgów trwa cały rok. Nie mamy przerwy od przygotowań do tego wydarzenia

Czytaj również:

[Wywiad] “Wzruszamy się za każdym razem”. Już dzisiaj MotoMikołaje wyjadą na ulice Krakowa
W najbliższą niedzielę po raz 17. setki Mikołajów na motocyklach wyjadą na ulice Krakowa. Wszystko z myślą o najmłodszych pacjentach ze Szpitala Dziecięcego w Prokocimiu

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka