poniedziałek, 27 maja 2019 10:26

Myślenickie Parkowanie 1 VI - Gra “ Skrytki w Parku miejskim”

Autor Michał Kizlich
Myślenickie Parkowanie  1 VI - Gra  “ Skrytki w Parku miejskim”

Szukanie skrytek w Parku miejskim to prosta, geocachingowa zabawa dla wszystkich spacerowiczów po Zarabiu. Polega na znalezieniu jak największej ilości skrytek w jak najkrótszym czasie co umożliwia rywalizację różnych grup. Ilość zebranych podpowiedzi daje hasło, którego odgadnięcie upoważnia do odbioru pamiątkowego medalu w powstającym nieopodal skansenie "Zamczysko". Wystarczy odebrać kartę gracza u jednego z Partnerów lub w skansenie "Zamczysko" przy ul. Bukowej lub on-line na stronie www.thinkville.pl uruchomić grę odnajdując na mapie Park miejski.

Jej premiera odbędzie się 1 VI na Myślenickim Parkowaniu i będzie dostępna przez cały czas imprezy od godziny 15.00 dla wszystkich, w tym czekających na inne atrakcje podczas Dnia Dziecka.

Jest to pierwsza z serii gier miejskich i terenowych tworzonych na stałe na terenie Myślenic w ramach projektu #miastozagadek organizacji ThinkVille . Wykorzystując dostępne atrakcje i zapomniane historie naszego miasta chcemy ułatwić mieszkańcom i turystom spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu a grupom i firmom nietypową integrację zgodnie z ideą "Miasta pomysłów". W tym celu zapraszamy młodzież i dorosłych na warsztaty z tworzenia gier miejskich od godziny 14:00 do 17:00 przy bajecznym namiocie, w którym odbędą też animacje i gry dla dzieci.

Program:

14:00 - zbiórka w Parku miejskim i ukrywanie skrytek
15:00 - start gry “Skrytki w Parku miejskim” i warsztatów
17:00 - koniec warsztatów z projektowania gier miejskich
19:00 - zakończenie wydarzenia “Myślenickie Parkowanie”
19:30 - 20:00 - integracja uczestników w “Banderozie”


Wydarzenie odbędzie się niezależnie od pogody.

Gra “Skrytki w Parku miejskim” będzie na stałe dostępna 24 godziny 7 dni w tygodniu.

Wydarzenie na FB
Strona WWW
Warsztaty z tworzenia gier miejskich.

Kultura

Kultura - najnowsze informacje

Rozrywka