środa, 26 sierpnia 2020 08:27

Na co zwrócić uwagę wybierając produkty i zestawy do liftingu i laminacji rzęs

Autor Artykuł sponsorowany
Na co zwrócić uwagę wybierając produkty i zestawy do liftingu i laminacji rzęs

Na rynku dostępne są dziesiątki tuszów do rzęs zapewniających zniewalający efekt - to jednak rozwiązanie jedynie tymczasowe, które utrzymuje się jedynie do momentu zmycia kosmetyku z oczu. Coraz częściej kobiety decydują się więc na zabieg, który umożliwi im uzyskanie zniewalającego, wyrazistego spojrzenia na dłużej. Trwały efekt przynosi zabieg liftingu oraz laminacji rzęs, cieszący się zresztą coraz większym zainteresowaniem wśród kobiet w każdym wieku. Dlaczego? Największą jego zaletą jest przede wszystkim trwałość uzyskiwanych rezultatów. Rzęsy stają się wyraźnie przyciemnione, lśniące i zalotnie podkręcone, co cenią sobie szczególnie kobiety o rzęsach jasnych, krótkich i rzadkich.

Pierwszym etapem jest lifting rzęs - jest to rzecz jasna zabieg całkowicie bezbolesny, trwa około godziny, a kosztuje zwykle około 100 do 150 złotych. Polega on na zawinięciu rzęs na niewielki, silikonowy wałeczek, a następnie nałożenie na nie specjalnego preparatu, dzięki któremu możliwe będzie uzyskanie efektu podkręcenia. Następny krok to laminacja rzęs, co w praktyce sprowadza się do nałożenia na nie olejku keratynowego. Substancja ta zapewnia długotrwałe nawilżenie oraz odżywienie, dzięki czemu włoski stają się lśniące, przyciemnione oraz naturalnie podkręcone.

Od czego zależy powodzenie zabiegu?

Decydując się na lifting i laminację rzęs należy pamiętać przede wszystkim o tym, by znaleźć profesjonalny, godny zaufania salon, w którym zabieg zostanie wykonany w sposób bezpieczny oraz profesjonalny. Ogromne znaczenie ma również to, jakiej jakości są używane w danym salonie produkty i zestawy do liftingu i laminacji rzęs. Zdarzają się bowiem sytuacje cięcia kosztów - w efekcie stosowane narzędzia pozostawiają wiele do życzenia, a co za tym idzie - mogą być niebezpieczne dla klientek. Substancje bez atestów mogą wywoływać różnego rodzaju uczulenia czy podrażnienia.

Jakie produkty przyniosą najlepsze efekty?

Godne zaufania są przede wszystkim produkty i zestawy do liftingu i laminacji rzęs od sprawdzonych producentów, którzy na rynku działają od at i cieszą się poważaniem tysięcy kobiet. Jak już wspomniano, niezwykle istotne jest, by wszystkie wykorzystywane w trakcie zabiegu substancje były bezpieczne, posiadały wszelkie atesty i certyfikaty. To właśnie komfort oraz zdrowie klientek jest bowiem najważniejsze.

Ponadto bardzo często zdarza się, że decydując się na tańsze produkty i zestawy do liftingu i laminacji rzęs pracujące z nimi kosmetyczki uskarżają się, że uzyskiwane na oczach klientek efekty nie są zadowalające. Niejednokrotnie są to tańsze, chińskie zamienniki, których jakość pozostawia wiele do życzenia i różni się znacznie od sprawdzonych, polskich produktów. Zdecydowanie warto więc kierować się jakością, a nie ceną, co umożliwi wykonywanie zabiegów na najwyższym poziomie, a co za tym idzie - zapewni zadowolenie oraz zaufanie dziesiątek klientek, które potem z wielką chęcią polecą taki salon oraz jego usługi wszystkim znajomym kobietom.

Zdrowie i Uroda

Zdrowie i Uroda - najnowsze informacje