środa, 6 lipca 2022 13:34

Do Nowego Sącza przyjechali najprzystojniejsi i najpiękniejsze! Będą walczyć o tytuły Miss i Mistera Supranational 2022!

Autor Joanna Jamróz-Haładyj
Do Nowego Sącza przyjechali najprzystojniejsi i najpiękniejsze! Będą walczyć o tytuły Miss i Mistera Supranational 2022!

Najpiękniejsze kobiety i najprzystojniejsi mężczyźni z całego świata już są na Sądecczyźnie. Ich wizyta ma związek ze zbliżającym się Festiwalem Piękna 2022 w Nowym Sączu.

Już niebawem po raz drugi w Parku Strzeleckim w Nowym Sączu odbędą się wybory Miss i Mistera Supranational. O tytuł najpiękniejszej powalczą kandydatkiw z 72 państw. Dzień później, spośród mężczyzn z 38 krajów, wybrany zostanie Mister Supranational 2022. Przybyli do Nowego Sącza kandydaci mieli już okazję spotkać się m.in. z prezydentem Ludomirem Handzlem.

- Cieszę się, że już po raz drugi gościmy uczestniczki i uczestników Festiwalu Piękna. Będzie się działo!

powiedział gospodarz Nowego Sącza.

Weekend pod znakiem piękna

Już w przyszły weekend ogólnopolska stacja telewizyjna będzie transmitować dla swoich widzów trzydniowy festiwal piękna. Pierwszego dnia (15 lipca) spośród 72 kandydatek wybrana zostanie Miss Supranational 2022.  W sobotę (16 lipca) o tytuł Mister Supranational 2022 powalczą mężczyźni z 38 państw. Z kolei w niedzielę (17 lipca) odbędzie się Miss Polski 2022. O tytuł najpiękniejszej Polki będą walczyć 24 kandydatki.

Inf.: UM,
Fot.: Facebook

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje

Rozrywka