wtorek, 16 kwietnia 2024 15:58

„Najważniejsze spotkanie 21 kwietnia”. Artur Kozioł ubiega się o reelekcję z wsparciem wicepremiera

Autor Artykuł sponsorowany
„Najważniejsze spotkanie 21 kwietnia”. Artur Kozioł ubiega się o reelekcję z wsparciem wicepremiera

W związku z nadchodzącą drugą turą wyborów samorządowych 21 kwietnia, lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz publicznie poparł Artura Kozioła, ubiegającego się o kolejną kadencję na stanowisku burmistrza Wieliczki. Kozioł, znany z efektywnego zarządzania i realizacji projektów o znaczeniu lokalnym i międzynarodowym, podkreśla znaczenie współpracy z rządem dla dalszego rozwoju regionu.

Artur Kozioł, obecny burmistrz Wieliczki, staje przed szansą na reelekcję, mając za sobą poparcie kluczowych postacu politycznych, w tym Rafała Trzaskowskiego, czy Władysława Kosiniak-Kamysza z PSL. W swoim apelu Minister Obrony Narodowej wskazał na dotychczasowe sukcesy Kozioła, takie jak rozwój infrastruktury i organizacja wydarzeń o światowym zasięgu, które przyczyniły się do rosnącego znaczenia Wieliczki. Z kolei Kozioł, podkreślając znaczenie stabilnej współpracy między samorządem a rządem, obiecał kontynuację projektów wpływających na poprawę codziennego życia mieszkańców, m.in. w zakresie bezpieczeństwa i edukacji.

Sprawdził się: wielkie wydarzenia w Wieliczce, światowa sława, ale też potrzeby najmniejszej nawet miejscowości, która jest z gminy Wieliczka. Patriotyzm i duma, która bije z całego miasta. Chciałbym, żebyśmy dobrze zagospodarowali środki z Unii Europejskiej, 27 miliardów dzisiaj dotarło do Polski. Część z nich trafi do Wieliczki.
Najważniejsza jest współpraca - Artur Kozioł z poparciem wicepremiera Władysława Kosiniaka-Kamysza👍👍👍

Najważniejsza jest współpraca - Artur Kozioł z poparciem wicepremiera Władysław Kosiniak-Kamysz 👍👍👍

Opublikowany przez Artur Kozioł Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka Poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Kampania Kozioła skupia się na zapewnieniu, że Wieliczka nadal będzie korzystać ze środków unijnych, które są kluczowe dla finansowania lokalnych projektów. Dzięki planom wykorzystania tych funduszy miasto ma szansę na dalszy rozwój i modernizację.

Wieliczka - najnowsze informacje

Rozrywka