niedziela, 27 listopada 2022 11:27

"Nasz kolega i przyjaciel" Był zaangażowany w produkcję "Ojca Mateusza" czy "M jak Miłość"

Autor Patryk Trzaska
"Nasz kolega i przyjaciel" Był zaangażowany w produkcję "Ojca Mateusza" czy "M jak Miłość"

Smutne informacje płyną do nas z branży filmowej. Zmarł Dariusz Kłodowski, filmowiec producent filmów fabularnych i dokumentalnych oraz seriali telewizyjnych. "Pozostanie w  naszej pamięci nie tylko jako wspaniały filmowiec, lecz przede wszystkim  jako dobry, ciepły człowiek i oddany przyjaciel, na którym zawsze  mogliśmy polegać"- napisało studio Wonder Films. Miał 53 lata.

Dariusz Kłodowski był polskim filmowcem i producentem filmów i seriali. Kierował produkcją m.in. uznanego przez krytyków filmu „Bogowie” z 2014 roku w reżyserii Łukasza Palkowskiego. Uczestniczył przy produkcji takich filmów jak: „Nieulotne”, „33 sceny  z życia”, „11 minut”, „Kobiety bez wstydu” i „Volta”.

Na koncie miał również wiele seriali, w tym wiele kultowych jak np. pierwszy sezon "Ojca Mateusza" czy "M jak Miłość".

O śmierci filmowca poinformowało w social mediach studio Wonder Films. "Z przykrością informujemy, że zmarł Dariusz Kłodowski, nasz przyjaciel, kolega, szef produkcji Wonder Films. Darek  pozostanie w naszej pamięci nie tylko jako wspaniały filmowiec, lecz  przede wszystkim jako dobry, ciepły człowiek i oddany przyjaciel, na  którym zawsze mogliśmy polegać. Praca z nim była dla nas zaszczytem. Rodzinie i Bliskim Darka składamy najszczersze wyrazy współczucia." - przekazało studio na Facebooku.

Z przykrością informujemy, że zmarł Dariusz Kłodowski, nasz przyjaciel, kolega, szef produkcji Wonder Films. Darek...

Opublikowany przez Wonder Films Piątek, 25 listopada 2022

Dariusz Kłodowski miał 53 lata.

Polska - najnowsze informacje

Rozrywka