środa, 25 sierpnia 2021 14:00

Nie czekaj. Odzyskaj kontrolę nad swoim życiem

Autor Artykuł sponsorowany
Nie czekaj. Odzyskaj kontrolę nad swoim życiem

Masz problem z alkoholem? Wszywkę alkoholową można teraz zamówić taniej do końca miesiąca w przychodni Nasz Gabinet. Zniżka to nawet do 150 złotych!
Sieć przychodni leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet - oddział Kraków
Adres: Siewna 4/5, 31-231 Kraków
Telefon: 519 775 225
https://nasz-gabinet.pl/krakow/esperal/

Uzależnienie alkoholowe to problem, który dotyka coraz więcej osób, w każdym wieku i każdej profesji. Jeśli nie potrafimy sobie sami poradzić, warto skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy pomogą nam odzyskać nasze życie, zachować prace i wrócić do normalnych relacji w rodzinie. To teraz prostsze niż nam się wydaje, a co ważne, dyskretne i bezpieczne.
Taką sprawdzoną metodą, która jest niezwykle skuteczna w przerwaniu zdarzających się niektórym alkoholowych ciągów, jest esperal. - Od 20 lat pomagamy naszym pacjentom w walce z nałogiem alkoholowym i pozwalamy im odzyskać kontrolę nad swoim życiem. Skuteczność naszych terapii wynosi aż 93% - informuje sieć przychodni leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet - oddział Kraków, która tylko do końca sierpnia ma dla klientów promocję na swoje usługi.

TYLKO do końca sierpnia: wszywka STANDARD i VIP jest 50 zł taniej, a wszywka PREMIUM I GOLD -100 zł taniej. - Aby uzyskać kolejną zniżkę polub nasz profil na Facebooku i zyskaj kolejne 50 zł zniżki! – zachęca Sieć przychodni Nasz Gabinet.

Sieć prywatnych przychodni terapii uzależnień Nasz-Gabinet to: indywidualny program terapii dopasowany do potrzeb każdego pacjenta, pomoc wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, kompleksowe i skuteczne leczenie nałogu alkoholowego, oryginalny i sprawdzony preparat esperal (Disulfiram), bogate 20-letnie doświadczenie w leczeniu alkoholizmu poparte 93% skutecznością terapii oraz największa sieć gabinetów leczenia alkoholizmu, która posiada 15 oddziałów w całej Polsce.

- Jesteśmy specjalistycznym ośrodkiem leczenia uzależnień, który tworzą najlepsi lekarze z całego Krakowa. Implantacja wszywki przeprowadzana w naszej klinice w Krakowie jest w 100% bezpieczna i bezbolesna, a czas jej trwania wraz z konsultacją medyczną nie przekracza 30 minut – zapewniają specjaliści z sieci prywatnych przychodni terapii uzależnień Nasz-Gabinet. - Blizna po wykonaniu zabiegu jest niemal niewidoczna, a wszyte tabletki są niewyczuwalne. Dzięki temu Twoje leczenie będzie mogło zostać zachowane w tajemnicy - podkreślają.
- Podstawą pokonania nałogu alkoholowego jest kompleksowe leczenie, dlatego naszym pacjentom zapewniamy zarówno detoks alkoholowy oczyszczający organizm, wszywkę alkoholową (esperal) powstrzymującą chęć picia oraz indywidualne i grupowe sesje z psychoterapeutą, pomagające stanąć na nogi a także kroplówki witaminowe łagodzące etap detoksykacji organizmu – informują eksperci leczenia uzależnień z sieci prywatnych przychodni terapii uzależnień Nasz-Gabinet.

Wykorzystaj tę szansę i już dziś zacznij walkę z uzależnieniem! Zaufaj specjalistom z Krakowa i powiedz STOP alkoholowi! Zadzwoń do nas i poznaj szczegóły!

Zdrowie i Uroda

Zdrowie i Uroda - najnowsze informacje