wtorek, 1 sierpnia 2023 06:16

48-letnia kobieta została znaleziona martwa w mieszkaniu. Jej partnerowi grozi dożywocie

Autor Norbert Kwiatkowski
48-letnia kobieta została znaleziona martwa w mieszkaniu. Jej partnerowi grozi dożywocie

Trwają działania służb, które mają przyczynić się do wyjaśnia okoliczności śmierci 48-latki. W ubiegły wtorek, ciało kobiety zostało znalezione w jej mieszkaniu.

25 lipca, w samo południe, na numer alarmowy 112 zadzwonił mężczyzna, który poinformował dyspozytora o ujawnieniu zwłok swojej znajomej w jej mieszkaniu. Jako pierwszy na miejsce zdarzenia został wysłany patrol ogniwa patrolowo interwencyjnego, który potwierdził zgłoszenie.

Ciało 48-latki, z licznymi obrażeniami, ujawniono  na podłodze mieszkania. Na miejsce przybyła ekipa dochodzeniowo - śledcza z Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie, a także Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, gdzie pod nadzorem prokuratora wykonano szereg czynności procesowych, w tym zabezpieczono ślady.

Ciało kobiety zostało skierowane do Zakładu Medycyny Sądowej. Chrzanowscy kryminalni  jeszcze tego samego dnia zatrzymali na terenie powiatu nowosądeckiego 53-letniego partnera denatki.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu mężczyźnie zarzutu zabójstwa oraz znęcania się nad nią.   28 lipca br. sąd przychylił się do wniosku prokuratora i zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące. 53 – latkowi grozi dożywocie.

Foto: KPP w Chrzanowie

Chrzanów - najnowsze informacje

Rozrywka