poniedziałek, 31 sierpnia 2020 08:58

Niebawem Rajd Rowerowy Małopolska Tour 2020 w Nowym Targu. Jakie atrakcje czekają?

Autor Mirosław Haładyj
Niebawem Rajd Rowerowy Małopolska Tour 2020 w Nowym Targu. Jakie atrakcje czekają?

6 września ruszy rowerowy rajd po ścieżkach małopolskich szlaków z gwiazdami, nagrodami i licznymi atrakcjami.

Malownicza trasa, piękne widoki, niezapomniana atmosfera to wszystko czeka na 150-ciu rowerzystów, którzy wystartują w rodzinnym rajdzie Małopolska Tour 2020 w Nowym Targu. Swój start w wydarzeniu potwierdzili m.in. Szymon Godziek i Kamil Kobędzowski. Organizatorzy zapraszają całe rodziny, jak i długodystansowców.

Dla mieszkańców Nowego Targu organizatorzy przygotowali 60 miejsc startowych. Co zrobić aby zapisać się na rajd? Do dnia 2.9.2020 wystarczy wysłać wiadomość na adres media@sferasportu.pl ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz danymi zgłaszanych osób. Decyduje kolejność zgłoszeń. Tylko potwierdzone przez organizatorów zgłoszenia uprawniają do uczestnictwa w rajdzie. Potwierdzenie zostanie wysłane jako odpowiedź na zgłoszenie. Zatem kto pierwszy ten lepszy!

Uczestnicy, którzy uzyskają zaproszenie zdobędą nie tylko możliwość udziały w rowerowym rajdzie ale także otrzymają liczne upominki! Wśród nich m.in. limitowane koszulki rajdowe i  zestawy startowe! Oczywiście po zakończonym rajdzie na finalistów będzie czekać poczęstunek, napoje oraz liczne atrakcje na mecie w postaci rowerowego pikniku!

Podczas rajdu rowerowego w Nowym Targu czeka na wszystkich 150-ciu finalistów moc atrakcji:

- dwie malownicze trasy (długa 40 km i krótka 15 km)
- limitowane koszulki startowe
- pakiet startowy (torba, gadżety, napoje)
- poczęstunek
- Akademia Bezpiecznego Rowerzysty z rowerowym torem przeszkód
- animacje i zabawy dla dzieci z animatorami
- konkurencje rowerowe z nagrodami

Małopolska Tour 2020, które jest wspierane i finansowane ze środków Urzędu Marszałkowskiego województwa Małopolskiego, to kontynuacja corocznego cyklu Rodzinnych Rajdów Rowerowych – Małopolska Tour, które w tym roku z racji pandemii nie mogły się odbyć w tradycyjnym formacie!

Na mecie rajdu odbędą się także szkolenia w ramach Akademii Bezpiecznego Rowerzysty, która jest wspierana przez Ministerstwo Sportu!

Ważne informacje:

Data: 6.9.2020 (miejsce startu zostanie podane w zwrotnym e-mailu potwierdzającym udział)

Miejsce: Nowy Targ

Biuro rajdu: 10:00 - 11:30 (podpisywanie listy startowej i odbiór zestawu startowego)

Start rajdu: 12:00

Pozostałe miejsca w rajdzie są do obsadzenia przez triumfatorów rywalizacji prowadzonej na Endomondo, która trwa do dnia 30.8.2020. Zatem zostało jeszcze kilka dni aby powalczyć o zwycięstwo. Wystarczy tylko:

  1. A) dołączyć do rywalizacji Małopolska Tour 2020 w jednej z kategorii
  2. B) kręć na rowerze kilometry z opcją "jazda na rowerze" z aplikacją Endomondo
  3. C) na swoim koncie Facebook/Instagram opublikuj publicznie swoje zdjęcie z jazdy po ścieżkach rowerowych w Małopolsce i oznacz je @Małopolska Tour oraz dodaj znacznik #MTRajd

KATEGORIE RYWALIZACJI:

Młodzi duchem
Rodziny z dziećmi
Wyczynowcy

W przypadku obowiązywania w powiecie nowotarskim czerwonej strefy, wydarzenie odbędzie się bez udziału publiczności z pełnym przestrzeganiem reżimu sanitarnego w postaci m.in. obowiązkowe maseczki, dezynfekcja rąk, dystans społeczny.

Inf.: UM Nowy Targ
Fot.: Photo by Murillo de Paula on Unsplash

Podhale

Podhale - najnowsze informacje