czwartek, 28 grudnia 2023 11:56

Nowy dyskont odzieżowy w Nowym Sączu oficjalnie otwarty! Na miejscu zjawiły się prawdziwe tłumy

Autor Głos 24
Nowy dyskont odzieżowy w Nowym Sączu oficjalnie otwarty! Na miejscu zjawiły się prawdziwe tłumy

Na odzieżowej mapie Nowego Sącza pojawił się kolejny ważny punkt. W środę (27 grudnia) otwarto nowy regionalny Dyskont Modna Tania Odzież. Poświąteczna atmosfera nie pokrzyżowała planów założycieli, ponieważ na oficjalne otwarcie czekało przed punktem setki mieszkańców, chętnych kupić ubrania w dobrej cenie.

Kupowanie w outletach w ostatnich latach staje się coraz bardziej popularne. Do dyskontów ściągają miłośnicy mody, niezależnie od wieku czy płci. Dobrze widać o na przykładzie Nowego Sącza, w którym od kilku miesięcy działa regionalny Dyskont Modna Tania Odzież przy ulicy Lwowskiej 38. Lokal tętni życiem, a drzwi praktycznie się nie zamykają od wchodzących i wychodzących klientów.

Teraz właściciele zdecydowali się na otworzenie nowego lokalu przy ulicy Grodzkiej 24 w Nowym Sączu. Pomimo faktu, że otwarcie odbywało się dzień po Świętach Bożego Narodzenia, to frekwencja nie zawiodła, a przed wejściem czekało kilkaset osób. Co jednak można kupić na miejscu? Byliśmy tam z kamerą.

"Szanowni Klienci, Serdecznie dziękujemy za Waszą liczną obecność na otwarciu naszego nowego sklepu. To dla nas wyjątkowy moment, a Wasza obecność sprawiła, że stał się jeszcze bardziej wyjątkowy! Obiecujemy, że zawsze będziemy dążyć do tego, aby dostarczać Wam najlepsze produkty i obsługę. Mamy nadzieję, że nasz sklep stanie się miejscem, gdzie znajdziecie nie tylko wymarzone ubrania, ale także przyjazną atmosferę i satysfakcję z zakupów - dlatego serdecznie Was zapraszamy! Pamiętajcie o konkursie z nagrodami!" – dziękowali za pośrednictwem mediów społecznościowych swoim klientom właściciele punktu.

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje

Rozrywka