czwartek, 15 lipca 2021 14:26

Nowy Sącz. Poseł KO modlił się przed sklepem. „Strzeżcie się fałszywych proroków”

Autor Aleksandra Tokarz
Nowy Sącz. Poseł KO modlił się przed sklepem. „Strzeżcie się fałszywych proroków”

Podczas wizyty posłów Koalicji Obywatelskiej w Nowym Sączu jeden z przeciwników tego ugrupowania wezwał parlamentarzystów do modlitwy. Paweł Poncyljusz odpowiedział na ten apel i ukląkł wraz z mężczyzną na schodach przed sklepem obuwniczym. Po wszystkim poseł przestrzega – „Strzeżcie się fałszywych proroków”.

Całą sytuację Paweł Poncyljusz opisał na Instagramie. Ta miała miejsce podczas wizyty polityków Koalicji Obywatelskiej w Nowym Sączu. - Podchodzi człowiek, wyciąga różaniec i wzywa nas parlamentarzystów Koalicji Obywatelskiej do modlitwy. Pewnie myśli, że się wystraszymy, a ja przyjmuję zaproszenie, klękamy na schodach najbliższego sklepu, odmawiamy modlitwę Ojcze Nasz – relacjonuje polityk.

Jak jednak przekazuje, do porozumienia nie doszło. - Niestety kiedy dochodzimy do fragmentu o odpuszczeniu win ten sam pan wplata do modlitwy Platformę Obywatelską. Dalsza modlitwa nie ma już sensu bo widać, że przez niego przemawia Zły. Gdybym nie był gotowy do modlitwy w dowolnym miejscu to nie wiedziałbym czyim on by wysłannikiem. Nie każdy człowiek wymachujący różańcem jest natchniony przez Stwórcę. Strzeżcie się fałszywych proroków! – dodał Poncyljusz.

fot. Instagram/Paweł Poncyljusz

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje