14 listopada mieszkanka Oświęcimia powiadomiła policjantów o odnalezieniu dużej kwoty pieniędzy, na terenie osiedla Chemików. Banknoty zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy i czekają na prawowitego właściciela.
W celu odebrania pieniędzy, proszony jest o kontakt osobisty z policjantami lub telefoniczny pod numer 47 83 26 280.
Mimo bardzo pokaźnej kwoty - mieszkanka Oświęcimia nawet przez chwilę - nie myślała o przywłaszczeniu tych pieniędzy, co zasługuje na duży szacunek.
- Za prawidłową reakcję bardzo dziękujemy niezwykle uczciwej mieszkance Oświęcimia. - podkreślają policjanci.
Foto: KPP w Oświęcimiu









![[12.03.2026] Pogoda w Małopolsce na piątek. Sprawdź pogodę w swoim mieście](https://cdn.glos24.pl/2026/03/Zamek-Rabsztyn_w300.webp)









![[QUIZ] To oni decydowali o losach naszego świata. Sprawdź, czy potrafisz rozpoznać najpotężniejszych wodzów w dziejach](https://cdn.glos24.pl/2023/12/Najpot--niejsi-wodzowie-w-dziejach_w300.webp)