wtorek, 20 października 2020 07:19

Patryk Wicher ma koronawirusa! Poseł apeluje do osób, które nie wierzą w pandemię

Autor Aleksandra Tokarz
Patryk Wicher ma koronawirusa! Poseł apeluje do osób, które nie wierzą w pandemię

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Patryk Wicher jest chory na COVID-19. Dodatkowo testy potwierdziły zakażenie wśród całej jego rodziny.

Poseł Wicher wraz z rodziną w izolacji przebywa już 10 dni. Decyzję podjął samodzielnie, po tym jak miał kontakt z osobą zakażoną.

-Od środy Ania i Ja dość ciężko przechodzimy chorobę, ale na razie dajemy radę. Dobrze, że Nasze małe Aniołki na razie przechodzą to trochę lepiej. Jednak mam wielką prośbę i apel do tych, którzy głoszą, że pandemii nie ma, a maseczki są zbędne, o opamiętanie. Naprawdę nigdy w życiu tak ciężko nie przechodziliśmy choroby. Mam nadzieje, że wszystko będzie ok, choć mamy kilka chorób współistniejących – napisał w mediach społecznościowych.

Polityk podziękował także za słowa wsparcia i okazaną pomoc.

-Teraz moi drodzy uważajcie na siebie i przestrzegajcie zasad: Dezynfekcja - Dystans - Maseczka. Te zasady to przejaw szacunku i miłości dla drugiego człowieka, ale i przede wszystkim dla siebie – podsumował.

Kochani w dniu dzisiejszym testy potwierdziły, że cała nasza rodzinka ma COVIDA-19😥 Już od 10 dni jesteśmy w...

Posted by Patryk Wicher on Monday, October 19, 2020

Od początku epidemii na terenie powiatu i miasta Nowego Sącza potwierdzono w sumie 2778 zakażeń. Aktywnie chorych jest 799 osób.

koronawirus najnowsze informacje

fot. Facebook/Patryk Wicher

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje