czwartek, 1 lutego 2024 13:42

Pędził 125 km/h w terenie zabudowanym. Prędko nie wsiądzie ponownie za kierownicę

Autor Patryk Trzaska
Pędził 125 km/h w terenie zabudowanym. Prędko nie wsiądzie ponownie za kierownicę

Sobota noc w Nowym Sączu zamieniła się w scenę godną sensacyjnego filmu. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który ignorował wszelkie ograniczenia prędkości i pędził 125 km/h w terenie zabudowanym. Mężczyzna prędko nie wsiądzie ponownie za kierownicę.

Do zdarzenia doszło w sobotę (27 stycznia) około godziny 21:30. Sądeckim policjantom, którzy patrolowali ulice w Nowym Sączu, rzucił się w oczy osobowy volkswagen, którego kierowca pomimo trudnych warunków na drodze pędził na złamanie karku.

Mundurowi ruszyli w pościg i szybko zatrzymali mężczyznę do kontroli. Policyjny wideorejestrator wskazał 125 km/h, co oznacza, że kierowca osobówki przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym aż o 75 km/h!

video: KMP Nowy Sącz

Teraz konsekwencje będą bardzo dotkliwe. 25-latek, który siedział za kierownicą, został ukarany przez funkcjonariuszy mandatem w wysokości 2,5 tys. złotych oraz piętnastoma punktami karnymi. Policjanci zatrzymali też mężczyźnie prawo jazdy na trzy miesiące.

Za popełnione wykroczenie policjanci nałożyli na 25-letniego mieszkańca powiatu nowosądeckiego mandat w wysokości 2,5 tys. złotych i 15 punktów karnych. Zatrzymali również mężczyźnie prawo jazdy na trzy miesiące.

fot. KMP Nowy Sącz

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje

Rozrywka